Переможець “Холостячки” Еллерт вперше виступив в Лос Анджелесі на стендапі: жартує, поки Мішина працює

Еллерт і раніше часто світився на різноманітних гумористичних шоу, але його ім’я не було настільки відомим, яким стало після “Холостячки”, і на самому проєкті Саша показав себе як дуже закрита та трохи дивна людина, тому що він не надто відверто демонстрував свої почуття, своє ставлення до Ксенії, до учасників, та загалом до всього того, що відбувалося на шоу.

Олександр Еллерт

Олександр насправді досить цікава людина, яка на сцені є дуже щирою та завжди у гуморі, а от в житті він навіть не завжди може описати що він відчуває, чого хоче, тобто, складається таке враження, що він ховається за своєю маскою гумору. І це дуже активно просочується в реальне життя чоловіка та має великий вплив на його стосунки з оточенням.

Можливо саме це і стало причиною розладу стосунків з Мішиною, бо Ксенія полюбляє конкретику та хоче бути впевнена у своєму завтра. Але тепер екс-зіркову пару не пов’язує нічого крім спільного минулого. Бо тепер акторка продовжує працювати в Україні та виховувати сина. А ось Еллерт виїхав у США і вже майже рік будує там своє життя.

Спочатку цей вчинок Саші викликав багато хейту на його адресу, але чоловік не надто багато уваги приділяв цьому, бо критика завжди була, є і буде. Багато часу було невідомо, чим зараз займається Олександр, та зараз стало відомо, що чоловік продовжує свою кар’єру коміка. І днями у Лос-Анджелесі відбувся його дебютний виступ на стендапі.

Про це Еллерт розповів на своїй сторінці в instagram, та навіть показав фрагмент свого виступу. Але цікавим є те, що це виступ був російською, і саме через це він знову може нарватися на критику.

Схожі новини