Досягла бажаного та покинула Україну: Суперблондинка Оля Полякова розповіла, що знаходиться в іншій країні

Яскрава, епатажна, сучасна, завжди молодіжна та неймовірно талановита – ніколи не вистачить слів для того, аби гідно описати цю відому особистість. Оля Полякова має свою армію прихильників, які завжди з нетерпінням чекають нових хітів та концертів зірки. Активно ділиться новинами у своїх соціальних мережах, де повідомляє найцікавіші моменти зі свого життя.

Так, зовсім нещодавно змогла здивувати своїх підписників у своєму Instagram, адже повідомила, що вона лишила Україну й знаходиться зараз у Стокгольмі, проте не хвилюйтеся, адже відома й справжня мета візиту – повністю зануритися в роботу, писати нові пісні на студії звукозапису.

“А я вже в Стокгольмі. Тут тільки-но крига скресла. Погодка звісно, що не така, як на півдні Франції, але я сюди не засмагати приїхала, а писати пісні. Прямо зараз я вже їду на студію і буду працювати”, – розповіла Оля.

Оля Полякова розповіла, чому поїхала з України в Стокгольм

Для фанатів творчості Суперблондинки це чудова новина, адже можна очікувати на вихід нових, свіженьких треків, які неодмінно стануть популярними серед сучасних українських пісень.

Нагадаємо, що крім успішної кар’єри, Оля Полякова змогла побудувати щасливу, міцну родину з бізнесменом Вадимом Буряковським. Відомо, що до шлюбу з Олею був одружений, проте зрозумів, що це не та жінка, з якою хоче прожити все життя. Зустрівши Полякову, зрозумів, що ось вона – дама його серця.

Оля Полякова з чоловіком та дітьми

Пара спільно виховує двох донечок: старшу Марію та молодшу Алісу. Повномасштабне вторгнення росії в Україну заставило дівчаток рано подорослішати. Зараз вони живуть окремо від батьків у Великій Британії. Для них це певний досвід та нова сторінка у їхньому житті.

Популярне зараз

Схожі новини