“Представник кавказьких народів”: Світлана Лобода вперше розповіла про свого “немолодого” коханця з Європи

Декілька років тому Світлана Лобода вперше озвучила у своїх інтерв’ю новину про те, що в її житті з’явився чоловік. Співачка не стала приховувати, що разом з ним проживає в Європі, але не уточнила, в яких саме стосунках вони знаходяться, чи одружилися вони, а також не вказала особистість свого обранця, залишивши її у таємниці.

Нещодавно співачка поспілкувалася з українською журналісткою Раміною Есхакзай. Остання вирішила не ходити навкруги і спитала, чи дійсно коханий Світлани є представником кавказької національності, дуже багатий та немолодий.

Світлана Лобода розповіла про свого чоловіка

Світлана Лобода розповіла про свого чоловіка

“Вона розповіла, що в тебе є партнер, який значно старший за тебе. Він представник кавказьких народів і ненавидить росію. Наскільки це правда?”, —поцікавилася журналістка.

Співачка не зізналася, якої національності насправді її кохана людина, також не вказала його вік, але заявила, що він більше не такий багатий, як раніше, натякаючи на те, що він втратив свої статки через повномасштабну війну в Україні. Також Лобода зізналася, що її обранець є справжнім патріотом України, а в російській федерації навіть ніколи не був. Своє життя він проводить в Європі, а в росії більше всього ненавидить її режим.

“Не такий він і багатий сьогодні. Сьогодні він втратив так багато всього, що його багатим і не назвеш. Тим паче, що у нас є чіткий розподіл, на що я можу як жінка попросити. На кар’єру – ні. На свою кар’єру я повинна сама заробляти і вкладати в свій бізнес. Тому що це правильно. Це є правило, щоб я розуміла скільки я заробила, а скільки витратила”

Світлана зізнається, що в побутових питаннях кохана людина її фінансово підтримує і готова давати гроші. Однак, все що стосується амбіцій артистки вона забезпечує собі сама.

Світлана Лобода розповіла про свого коханого. Імовірний обранець артистки Артур

Нагадуємо, що за чутками обранцем артистки став бізнесмен Артур Гранц. Однак, дану інформацію виконавиця так і не підтвердила, як і сам чоловік. Раніше співачка зізнавалася, що її коханий не хоче ставати частиною її публічного життя і з великим задоволенням продовжує перебувати в її тіні.

Популярне зараз

Схожі новини