Покинув росію і не повертається : де зараз перебуває пародист Максим Галкін – без Пугачової та дітей

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України багато сучасних зірок показала своє справжнє обличчя. Поки одні росіяни активно підтримують свою “могутню” армію, шоумен Максим Галкін разом зі своєю дружиною Аллою Пугачовою активно засуджують всі дії російської сторони.

Неодноразово публіка пророкувала, що шлюб з Примадонною виявиться недовготривалим, адже вважали, що Галкін знайде собі молодшу, красивішу та невдовзі покине легендарну співачку. Проте з часом всі зрозуміли, що помилялися, а з роками їхній шлюб набував нових яскравих моментів та зробив тільки ближчим до своєї половинки.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Максим Галкін та Алла Пугачова

Відомо, що після 24 лютого подружжя перебралося жити до Ізраїлю. Разом виховують неймовірних двійнят: семирічних Лізу та Гаррі, які зростають творчими, допитливими та дуже схожими на зіркових батьків.

У серпні 2022 року Алла Пугачова повернулася в росію, але незабаром знову покинула країну. Ширилися плітки, що їхніх дітей почали цькувати у школі за прийняту позицію у війні Галкіна та його дружини, а тому ймовірно, що саме в Ізраїлі зіркове подружжя залишиться жити остаточно.

Де зараз знаходиться Максим Галкін?

Так, у своєму блозі в соціальній мережі Instagram пародист часто повідомляє, де знаходиться та в якій країні чекати його з новим концертом. Цього разу захопив красим виглядом Сан-Франциско. Саме там перебуває зірка наразі.

Анонсував, що на прихильників 7 червня чекає неймовірний виступ в Ніцці, тому з нетерпінням буде чекати цієї важливої події. А сьогодні всі зможуть насолодитися приємною атмосферою та харизмою артиста саме в Сан-Франциско, куди всіх запрошує.

Популярне зараз

Схожі новини