Стало відомо місцезнаходження Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої: відправились на дорогий курорт

Раніше Меладзе вважався артистом народного рівня, його любили, поважали, шанували та його концертів чекали всюди. Ще майже 2 роки тому він мав змогу виступати перед українською аудиторією в Києві. І жінки майже за кілька днів викупили всі білети. Адже пісні Меладзе це шедевр для жіночої душі. Так склалося, що творчість Валерія супроводжує жіночі посиденьки та вечірки. Тому, не дивно, що у нього була така народна підтримка та любов.

Валерій Меладзе

Але всі ми знаємо, що після лютого 2022 року все перегорнулося на 360 градусів. І тепер, Меладзе не може виступати ні в Україні, ні в росії. За цілий рік війни Валерій не сказав жодного слова на підтримку своїх друзів та колег в Україні. І також мовчав про злочини росії. Та в певний момент і його терпінню урвався кінець.

Так, на одному з корпоративів у Дубаях Валерій тихесенько підтримав Україну відомими словами “Героям слава”. Це відео розлетілося всюди, і, звісно, викликало обурення серед жителів та керівництва рф. Адже там ніхто не має права сказати те, що дійсно прокручує в голові. Та згодом на Меладзе чекали проблеми, його рахунки заблокували, виступати він не має права і робити йому там більше нічого. Все, що артиста тримало в росії – це його статки, а тепер він може стати вільною людиною.

Так, днями артиста разом з дружиною Альбіною Джанабаєвою побачили на курорті Куршевель, що знаходиться у франції. Якимось чином там опинився під прицілом журналістів. Спочатку Валерій був радий поспілкуватися з чоловіком, але до моменту питання про війну та його відпочинок.

Меладзе у Кургавелі

Скоріш за все, Меладзе просто уникає таких тем, адже не хоче ще більше отримати на свою адресу критики та можливих проблем. Напевно, це правильно, бо йому й так вистачає засуджень з боку російських колег та прихильників. Головне, що чоловіка підтримує його кохана Альбіна Джанабаєва та рідний брат Костянтин. А решта не має права коментувати дії Валерія.

Популярне зараз

Схожі новини