Максим Тарапата вперше розповів, як насправді розійшлися Злата Огнєвіч та Андрій Задворний: “Я приїхав”

Максим Тарапата став відомим завдяки участі у другому сезоні реаліті-шоу "Холостячка". Чоловік приїхав з Китаю аби боротися за серце української співачки Злати Огнєвіч.

Другий сезон “Холостячки” став дійсно дуже цікавим та не схожим на перший, адже чоловіки вже мали уявлення, що буде відбуватися та як варто себе поводити. Всі розуміли, що конкуренція буде досить висока, а чоловіки успішні та гідні. Тому, звісно, кожен учасник мав певний страх не пройти або не сподобатись Златі.

Максим зі Златою на шоу

Так збіглися обставини, що кілька чоловіків залишили всі свої справи в інших країнах, де вони будували своє життя та бізнес та приїхали заради Огнєвіч. Та не всім вдалося підкорити серце артистки та пробути на проєкті багато часу. Звісно, майже одразу жінка розуміла, хто їй подобається, а хто ні, але на шоу є свої правила, тому Злата мала багато побачень та емоцій з різними чоловіками.

Глядачі також протягом всього проєкту мали своїх фаворитів, але річ в тому, що ми не знаємо, що відчуває Злата, ми оцінюємо чоловіків за тими вчинками та словами, які бачимо з екранів телевізору. А головна героїня спостерігає за ними лише на побаченнях. Тому не володіє тією інформацію, яку бачать глядачі.

І нехай це телешоу, але почуття не підробиш, тому іноді ми не вважаємо вчинки героїнь чи учасників логічними, адже там теж життя, і воно базується на відчуттях. Тому, глядачі ніколи не можуть розуміти чому холостяки та холостячки обирають не тих.

Кадр з Холостячки

Наприклад, у другому сезоні “Холостячки” мало хто розумів, чому замість Трапати у фінал пройшов Задворний, який згодом розійшовся зі Златою. А ось Макс витягав співачку з апатії. Тому нещодавно він вирішив розповісти правду про їхнє розставання.

“Я був у місті, приїхав, ми випадково зустрілися, вона була зі своїм менеджером, а потім ми почали спілкуватися. Вона мені зателефонувала, а потім написала. В певний момент зайшла мова про Андрія й вона мені сказала, що він просто прийшов до неї та прямо сказав, що не кохає. Я не міг повірити” – розповів Макс.

Також Тарапата додав, що він дуже хотів її зрозуміти та допомогти пережити всю цю ситуацію. Також Макс пригадав, що Злата дійсно любила Задворного, і тому жінка важко це пережила.  І Тарапата пригадав, як Огнєвіч плакала при ньому і він був здивований, наскільки для неї це по-справжньому було.

Популярне зараз

Схожі новини