Тіна Кароль спочатку навідала Дана Балана у Молдові, а тепер вирушає до Іраклі Макацарії у Грузію

Тіна Кароль відомі українська співачка, яка підкорила серця мільйонів слухачів. Але й від чоловіків у Тіни ніколи не було мало уваги.

Після того, як Тіна залишилась без чоловіка, її життя повністю перегорнулося. Адже всі життєві задачі лягли на її тендітні плечі. Це й виховання сина, й кар’єра, а також прості життєві проблеми. Тому, дінка звикла бути занадто самостійною та всі свої проблеми вирішувати самостійно.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

Саме тому, Кароль багато років нікого до себе не підпускає, в плані романтичних відносин. Виявляється, Тіна однолюб і крім свого чоловіка вона за все життя так і не змогла нікого покохати. І насправді для Водолія це абсолютно нормальна поведінка.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Та все ж таки співачці приписували гучний роман з молдавським красенем Даном Баланом, який, здається був неймовірно закоханий у Тіну. Він дарував їй подарунки, засипав компліментами та постійно демонстрував свої почуття. Але реальних стосунків у них так і не було.

Та спілкування вони все ж таки досі підтримують. Нещодавно Кароль давала концерти у Молдові, й в один з них зустрілась з мамою Дана, а також відповіла слухачам, що спілкування з Баланом вона не припиняла.

Кароль анонсувала конверт в Грузії
Кароль анонсувала конверт в Грузії

Але зараз артистка вирушає у тур в Грузію, де у неї також є чоловік, з яким їй приписували стосунки й це Іраклі Макацарія. Екс-холостяк вже одружений й тому до Тіни ставиться як до подруги, так само й вона. Але цікаво, чи відбудеться у них зустріч.

Оскільки одна давнє спільне фото Іраклі з Тіною в певний момент викликало у прихильників досить бурхливу реакцію. Та це не дивує, адже обидва красиві, радісні, та ще й в обіймах одне одного. Але вони лише гарні друзі, і не більше, бо Макацарія давно одружений.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.