З’явився новий бойфренд? Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан показала розкішний букет – не від Заливако

Вихід на телеекрани популярного проєкту з пошуку кохання “Холостяк” дарує героям можливість відкритися глядачам по-справжньому та показати себе таким, яким є. Турагентка Анна Богдан обожнювала емоції та екстремальні побачення. З нею ніколи не було сумно, цим вона і підкорила серце головного героя 11 сезону шоу.

Михайло Заливако зроби вибір серцем і зміг вивчити справжню Аню, якою її знали до останнього тільки рідні. Після проєкту пара демонструвала ідилію у стосунках, вони проживали разом, будували плани на майбутнє й навіть задумувалися про спільних дітей. Проте допис Богдан у соціальній мережі Instagram засмутив підписників. Дівчина повідомила, що ця історія знайшла своє завершення і більше їх з Михайлом нічого не пов’язує.

Анна Богдан та Михайло Заливако

Анна Богдан показала розкішний букет квітів

Пройшло чимало часу, а тому підписники вже підозрюють, що в Анни з’явився новий коханий у її житті. Остання світлина в Insta-stories тільки додала хвилю цікавості для нових здогадок для прихильників дівчини. На фото видно гарний букет, якому Анна, схоже, надала великого значення, адже вирішила показати його своїй аудиторії ще й підписала милим сердечком.

Анна Богдан показала розкішний букет квітів

Достеменно невідомо від кого ці квіти, які додають весняного, позитивного настрою, але Богдан – дівчина, яка не була обділена увагою від протилежної статті, тому сподіваємося, що найближчим часом всі деталі ми дізнаємося з перших вуст дівчини.

Популярне зараз

Схожі новини