Що спільного у переможця “Голосу” Романа Сасанчина і дружини Остапчука Полтавської: це пов’язано з церквою

Роман Сасанчин став дуже відомим завдяки двократній перемозі на найпопулярнішому талант-шоу “Голос країни”. Перший раз Рома здобув перемогу бувши зовсім дитиною. Тоді для хлопця це була мрія всього життя. Й батьки, на жаль, не могли дати стільки грошей на поїздку у Київ на невизначений термін. Але якось Роман виступав на святі й зацікавив чоловіка, який і став спонсором Сасанчина. І не дарма, адже він став переможцем.

Роман Сасанчин

Але згодом популярність падала, й Рома вже виріс, у нього відбулася мутація голосу, і в цей момент, хлопець вирішив ще раз спробувати засвітися на “Голосі” тільки вже конкуренти були серйозніші й з досвідом. Проте й у 10, й 19 Рома зміг обійти всіх своїх суперників і знову стати переможцем.

Звичайно, зараз його батьки неймовірно пишаються сином, адже його талант не пропав, а навпаки став приносити користь для родини. І попри те, що його батьки дуже прості люди та далекі від музики й шоу-бізнесу, вони завжди підтримували його та розуміти вибір сина. Хоча, наприклад, батько Роми працює священником, а ця професія дуже далека від артистичної діяльності. Але це не заважає хлопцю робити те, що він бажає.

Така ж сама історія спіткала й наречену Володимира Остапчука Катю Полтавську. Дівчина обрала для себе піар та рекламу, вона присвятила своє життя креативу, і це чудова й цікава сфера діяльності, яка вимагає уваги, фантазії, розуміння стратегій та цифр. У Катерини все добре з роботою та проєктами. І ніхто з батьків не нав’язував їй якусь певну сферу діяльності. Дівчина сама обрала свій напрям.

Катя Полтавська

А ось тато Каті як у Роми Сасанчина є священником. Це досить цікавий збіг обставин, але люди завжди працюють у різноманітних сферах, які їм подобаються. Адже у роботі головне це отримувати задоволення та гарну оплату.

Популярне зараз

Схожі новини