Все заради популярності: Григорій Решетнік відповів, які процедури краси робить у свої 39 років

Оскільки Решетнік публічна та популярна особистість, то йому завжди потрібно мати гарний вигляд, адже картинка на телебаченні трохи відрізняється від реальності. Тому, акторам, ведучим артистам варто намагатися завжди слідкувати за своєю зовнішністю. Важливо аби обличчя було чисте, без різних подряпин, синців та інших зайвих природних елементів.

Григорій Решетнік

Саме через це багато знаменитостей звертаються за допомогою до косметологів, в тому числі й чоловіки, адже глядачам навіть самим буде не дуже приємно дивитися на якесь заплямоване обличчя. Тож, немає нічого дивного у цьому. Бо публічна людина має викликати захват і завжди бути привабливою.

І зовсім не секрет, що всіх ведучих, акторів та співаків чоловіків перед зйомками гримують, тобто, роблять легкий макіяж, який вирівнює тон і приховує незначні недоліки. Звичайно, не всі це полюбляють, але такі правила телебачення. І днями у Григорія спитали, які б’юті процедури він робить заради своєї краси. Адже його вважають одним з найкрасивіших чоловіків України і це правда.

“Зізнатись, нічого не роблю, правда – тільки спорт і любов до життя. Щоб ви розуміли – я навіть грим змиваю звичайним милом, хоча гримерки і дружина кажуть, що цього робити категорично не можна” – відповів Григорій.

Відповідь Григорія Решетніка

Тож, виходить спорт, задоволення своїм життям й правильне харчування, яке Решетнік демонструє в соціальних мережах роблять його вигляд кращим, а зовнішність навіть молодшою за його вік. І варто сказати, що у свої 39 Гріша виглядає неймовірно.

Популярне зараз

Схожі новини