Сирники не гірше, ніж на “МастерШеф”: Шоптенко показала своє хобі – готує онлайн під керівництвом шеф-кухаря

Хобі бувають абсолютно різними. Для когось пристрасть повзати по скелям, хтось фанатіє від читання, а комусь глянути серіал і гарно поспати ідеальний варіант відпочинку. В українських зірок також є чимало цікавих хобі. Наприклад, телеведучий та актор Олександр Педан прихильник спорту. Він перепробував більше 30 видів, у тому числі найекстравагантніші. Телеведуча Марічка Падалко не може уявити своє життя без бігу.

Танцівниця Олена Шоптенко також поділилась зі своїми прихильниками новим хобі. Її новим захопленням стала кулінарія.

Уроки кулінарії онлайн

Олена Шоптенко має чималу фанатську базу в соціальних мережах. Її сторінка в Instagram налічує більше 280 тисяч підписників. У своїх сторіс жінка часто показує цікавинки зі свого життя. Днями вона поділилась своїм новим захопленням. Виявляється, Олена Шоптенко полюбляє готувати смачні страви. Танцівниця продемонструвала прихильникам процес приготування сирників.

Олена Шоптенко готує разом із сином
Олена Шоптенко готує разом із сином

Найбільший інтерес викликав сам процес приготування, оскільки Олена виконувала чіткі вказівки кулінарки та рестораторки Юлії Мироненко, яка контролювала кожен крок жінки. В результаті, Шоптенко похизувалась двома видами смачних сирників: солодкими та солоними. Також, Олена зробила опитування серед підписників, кому який вид до вподоби.

Олена Шоптенко розповіла про нове хобі
Олена Шоптенко розповіла про нове хобі

Під час роботи на кухні, син жінки активно допомагав у приготування, і також виконував вказівки Юлії Мироненко.

Сирники Олени Шоптенко
Сирники Олени Шоптенко

Коротко про Олену Шопенко

Олена Шоптенко — це відома українська танцівниця та хореографиня. Найбільшу популярність вона отримала після участі в телевізійному шоу “Танці з зірками”. Її парою тоді став Володимир Зеленський, разом із яким вона здобула перше місце.

Популярне зараз

Схожі новини