Сидить у рідні на шиї: куди зник старший син Ніни Матвієнко, який постригся у ченці в 33 роки

Ніна Матвієнко встигла реалізуватися у житті і як успішна та знаменита виконавиця, і як кохана дружина, і як мати.

У шлюбі з художником Петром Гончаром зірка виховала двох синів та одну доньку. Старші спадкоємці зірки вирішили пов’язати своє життя з релігію, у той самий час як молодша дочка знайшла щастя у музиці та творчості. Тим не менш, мистецтво зачепило життя усіх троїх: якщо Тоня співає, то чоловіки малюють ікони.

Ніна Матвієнко розказала про старшого сина, який постригся у ченці

Ніна Матвієнко розказала про старшого сина, який постригся у ченці

Старшого сина Ніни Матвієнко звати Іван, зараз йому 48 років. У 33 роки чоловік постригся в ченці і отримав церковне ім’я Януарій. 12 років Іван жив у Криму і був монахом бахчисарайського Свято-Успенського монастиря, але 9 років він переїхав до Ніжина у звʼязку з політичною ситуацією.

Перш ніж піти в монастир, чоловік довго готував батьків до цього. І йому пощастило, що вони його благословили. Інакше, без батьківського благословення, він би не пішов служити при церкві. За його словами, монахи не отримують зарплатні або іншої грошової допомоги, так само як і священники, тому на життя Януарій заробляє ремеслом, яке вміє найкраще – іконописом. Він пише ікони та виготовляє іконостас на замовлення.

Син Ніни Матвієнко Іван-Януарій
Ніна Матвієнко розказала про старшого сина, який постригся у ченці

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні дочка Ніна Митрофанівна Антоніна забрала її онучок Уляну та Ніну та евакуювалася за кордон. Родина спочатку жила в Португалії, а потім перебралися у Великобританії, де провела рік. Лише на початку 2023-го Тоня Матвієнко повідомила про прийняте рішення повернутися на батьківщину.

Співачці дуже важко давалося розлука зі своєю сім’єю. Ба більше, її старша дочка Уляна не витримала і декількох місяців і одразу ж повернулася додому. Зараз родина активно бере участь у різноманітних благодійних заходах та виступає з метою зібрати кошти, які відправляються переселенцям та на передову.

Популярне зараз

Схожі новини