“Михасик схожий на мене”: дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала своє дитяче фото – син її копія

Дитинство – прекрасний період життя. Ми тільки пізнаємо світ, вчимося говорити, граємося, ходимо в навчальні заклади, а в майбутньому дякуємо своїм найкращим батькам за гідне виховання, любов та підтримку.

Блог в соціальній мережі Instagram Катерини Репяхової стрімко набирає обертів популярності, адже дівчина ділиться щирими життєвими відео зі співаком Павліком, демонструє світлини, які ще не бачив ніхто, розповідає про своїх батьків та плани на майбутнє їхньої зіркової родини.

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала своє дитяче фото

Шлюб зіркового музичного виконавця на молодій дівчині викликав у публіки неабиякий шок, адже сімейна пара має велику різницю у віці. Проте стереотипи суспільства не завадили їм для будування міцного фундаменту їхньої сім’ї.

У 2021 році Катерина подарувала Віктору синочка Михайла, який тепер виявилося, що дуже схожий на матусю, яка дала йому життя. Жінка для своїх підписників в блозі показала архівні світлини, як виглядала у своєму дитинстві.

Катерина Репяхова показала свої дитячі фото

“Я просто в шоці, наскільки Михасик схожий на мене. Подивіться, ну це ж копія просто Михась. А тут, як посміхається. Це ж копія Міша”, – розповіла Катерина.

Катерина Репяхова показала свої дитячі фото

Якщо уважніше поглянути на єдиного нащадка нашої героїні й справді бачимо факти, що вражають, адже схожість колосальна. Можливо, коли хлопчик стане дорослим перейме певні риси свого зіркового татуся Павліка, адже зараз він наслідує тільки його творчим здібностям. Обожнює танцювати під спів Віктора й проводить з ним багато вечорів під хіти музиканта.

Популярне зараз

Схожі новини