Прихильниця Сніжани Єгорової Оксана Байрак з’явилася після зникнення і заявила: “Стою на роздоріжжі”

Оксана Байрак оскандалилася своїми політичними поглядами ще на початку повномасштабної війни і з тих пір зникла з інформаційного простору. Що за цей час змінилося?

Знаменита редисерка Оксана Байрак неодноразово говорила про те, що вона “голуб миру”. Тому вона жодного разу не назвала російську федерацію агресором і не розповіла правду про війну в Україні у мережі.

Як виглядає чоловік Оксани Байрак
Оксана Байрак з’явилася після зникнення

При цьому українська актриса Наталка Денисенко якось розповіла, що в перші дні війни писала Байрак, але та її заблокувала. Така ж доля дісталася і всім іншим співвітчизникам режисерки, адже доступ до своєї особистої сторінки в соціальній мережі Instagram вона заблокувала.

При цьому відомо, що під час війни Байрак перебуває в Одеській області. Після розповідей про мир зірка якось зробила чергову скандальну заяву, яка розставила все на свої місця. Так, у певний момент Оксана неетично висловилася на адресу саме українців.

Оксана Байрак з’явилася після зникнення

Після низки скандалів Оксана почала поводитися дуже обережно і зайвий раз не провокувала пресу на статті про свої витівки. Та здається, що “режим тиші” у Байрак закінчився. Нещодавно вона оприлюднила у своєму мікроблозі нову фотографію, на якій постала заплаканими очима.

У дописі вона залишила вірш доволі неоднозначного вмісту.

Оксана Байрак з’явилася після зникнення

Зірка заявила, що знаходиться на роздоріжжі, а також не може з ненавидіти те, що здавалося б варто з ненавидіти. Також Оксана розкрила свої почуття стосовно того, що на ній сфокусована увага аудиторії.

Раніше Оксана також підтримала Сніжану Єгорову, яка напередодні початку повномасштабної війни підтримувала російський режим, а після здивувала заявою, що не очікувала такого розвитку подій. Через декілька тижнів Сніжана тим не менш забрала свої слова назад і заявила, що її сторінку зламали, а вона як і раніше за російську федерацію. Єгорова на даний момент знаходиться разом зі своїми дітьми в Туреччині, що дуже іронічно.

З рідною дочкою Стасею вона в кінець розсварилася, адже Ровінська як біженка покинула рідну домівку назавжди, а її матір тим часом заохочує події, які могли коштувати життя сімʼї Стасі.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.