Фіналіст “МастерШеф. Професіонали-4” Антон Гільчук вперше розповів про свою дружину: “Пішла від мене”

Антон Гільчук став одним з найцікавіших учасників крайнього сезону "МастерШеф. Професіонали". Де всі глядачі розраховували на його перемогу і вважали його лідером, але перемогу хлопець не здобув.

Антон досить цікава людина, він має власні амбіції та погляди на життя. Йому лише 19 років, але попри свій вік він вже багато чого досяг, прийти на “МастерШеф” і  дійти до фіналу – це вже багато про що каже. Це демонструє що він сміливий та може дати відсіч своїм суперникам на кухні. І саме через ці лідерські якості він дійшов до фіналу.

Антон Гільчук

Антон проявив себе як справжній професіонал, який прийшов на шоу заради того, що в першу чергу спробувати свої сили та довести самому собі, що він гідний бути на головній кухні України та демонструвати гарні результати.

Через свою популярність у глядачів, Гільчук став ледве не зіркою, адже у нього з’явилась широка аудиторія прихильників, які стежать за ним у соцмережах і звісно, цікавляться його життям. І найбільше особистим. Якось Антон розповідав, що у нього є дружина. А от чи правда це, враховуючи гумористичний та саркастичний стиль спілкування з людьми.

Та ця тема настільки сильно зацікавила прихильників Антона, що вони продовжують питати у нього про дружину. Днями Гільчуку поставили питання чому його дружина не приїхала на фінал “МастерШеф” і відповідь хлопця знову була саркастичною.

“Вона пішла від мене після того, як побачила, що я плакав на МШ”.

Сторіс Антона

Надавати надто серйозного значення його відповіді не варто, адже знаючи стиль подачі інформації Гільчука, вірити всьому, що він каже не можна. Та що насправді відбувається в його особистому житті він ніколи й не розповідав. І навряд чи розповість, адже правди від нього не варто чекати.

Можливо це лише захисна реакція хлопця, адже часто гумор люди використовують як захист для власних емоцій. Або тоді, коли не хочуть виставляти своє життя на показ.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі