Найменший український музей світу

Останніми роками в Україні почали створювати багато незвичних і інтерактивних музеїв.

Такими незвичними музеями є музей мініатюр і музей мікромініатюр.

Якщо про музей мініатюр багато хто чув і був, то музей мікромініатюр –це щось дійсно нове. Цікавість підсилює той факт, що у світі таких музеїв всього 2. І один з них в Україні.

Музей мікромініатюр розташований на території Києво-Печерської лаври і вважається одним з найнеймовірніші музеїв світу.

У музеї мікромініатюр можна побачити портрет на вишневій кісточці, статую на носі комара, караван верблюдів у пустелі  у вушку голки, троянду у людській волосині і ще багато дивних і незвичних речей. Найменша книжка світу, “Кобзар” Тараса Шевченка теж є серед експонатів цього музею.

Серед нових робіт музею макет корабля “Санта-Марія” і золотий макет вітряка.

Експонати музею мікромініатюр
Експонати музею мікромініатюр

Відвідувачі музею, ділячись враженнями, кажуть, що це щось неймовірне і побачите не вкладається у голові. До того ж багато хто бував в музеї не один раз і кожного разу відчувають шок від побаченого.

Вражає також і те, що всі експонати музею Микола Сядринський виготовляє вручну і сам придумує дизайн і матеріал скульптури. А кожен експонат виготовляється за індивідуальною технологією. Автор а було визнано найкращим мініатюристом у світі. А його роботи зберігаються у музеї Андорри, московському Політехнічному інституті і угорському містечку художників Сен Андре.

Музей мініатюр розташований у Гідропарку (м. Київ). У ньому представлені всі найвідоміші споруди Україні. У музеї можна побачити Ластів’яче гніздо у Ялті, мініатюрний Хрещатик, Оперний театр, будинок з химерами, Успенський собор Києво-печерської лаври і ще багато відомих будівель з усіх куточків України.

Арка Дружби народів у парку "Україна в мініатюрі"
Арка Дружби народів у парку “Україна в мініатюрі”

Ідея створення парку виникла ще у 2000 році, а запрацював він у 2006. Спершу парк називався «Київ у мініатюрі», а тепер він розширився і називається «Україна в мініатюрі».

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація
реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 24 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який буде багато негативних ситуацій

У цей день буде повно неприємних для вас сюрпризів. Запасіться терпінням та не робіть поспішні висновки, щоб потім не пожалкувати про свій вибір. Не гнівайтесь завчасно та не дозволяйте себе принижувати, адже оточуючі намагатимуться це зробити.
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча втікла до іншого чоловіка просто на очах у Юрія Горбунова: діти шлюб не врятували

Телеведуча Катя Осадча вже чотири роки перебуває у щасливому шлюбі разом із колегою Юрієм Горбуновим. Подружжя разом виховує двох синів і в цілому складають враження ідеального сімейства в середовищі українського шоубізу. Невже, у пари Горбунова та Очадчої настала криза?
Церковне свято 25 жовтня

Церковне свято 25 жовтня: що можна і не можна робити на Прова, Тараха та Андроніка – традиції, прикмети

25 жовтня вшановує пам'ять трьох святих мучеників. Вони сміливо розповідали про Христа і навіть загрози перед тортурами не зупиняли проповідувати про Сина Божого. Саме ж сьогоднішнє свято оповито енергією натхнення та справедливості. Будьте щирі у своїх молитвах і помислах.
Злата Огнєвіч розповіла, кому насправді віддасть своє серце по закінченню проєкту

“Довіряю тільки йому”: Злата Огнєвіч розповіла, кому насправді віддасть своє серце по закінченню проєкту

Нарешті телеглядачі змогли побачити про яких двох чоловіків Злата Огнєвіч говорила декілька місяців. Холостячка була настільки емоційна, що не втрималася і розповіла про свою закоханість одразу в двох учасників. Кого ж з них обрала артистка?
Надія Мейхер

Як виглядає син Надії Мейхер, через якого Меладзе вигнав її з “Віа Гри”: чорнобривий красень, схожий на маму

Надія Мейхер увійшла до оригінального, а згодом і до "золотого" складу легендарного жіночого колективу "ВІА Гра". Саме з неї та Альони Вінницької почалася історія колективу. До того ж, Надія — єдина учасниця, якій продюсер Меладзе дозволив повернутися до роботи в групі після вагітності.

Популярне

Останні новини