Найзагадковіші племена нашої планети. Частина 2

Раніше ми вже говорили про унікальні племена нашої планети.

Наступне плем’я, що дивує і тримається подалі від людей називається батаки і проживає на острові Палаван. Вони вважаються нащадками однієї з перших груп, що покинули Африканський континент.

Батаки займалися землеробством і полюванням, але все завжди робили і продовжують робити разом. За своєю природою це сором’язливі й миролюбиві люди. Наразі їх залишилося зовсім мало.  А відсутність належного харчування у зв’язку з забороною вирубки лісів, хвороби й захоплення територій призводить до зникнення народності.

Батаки
Батаки

Наступна народність, яка воліє уникати контактів з людьми це андаманці. Їх, так само, як і батаків класифікують як представників негроїдної раси. Вони проживають на Андаманських островах у Бенгальській затоці. Андаманці розділені на кілька культур, у яких своя мова і традиції. Одна х таких культур зникла зі смертю її останнього представника у 2010 році. Андаманці харчуються виключно тим, що збирають мед, коріння кульбаб та інші рослини. Вони настільки уникають людей, що у високотехнологічному світі про них немає жодних відомостей.

Найбільшою небезпекою для представників андаманського племені є втручання у їхнє життя туристів та індійських поселенців. Вони змушують плем’я залишати землі, приносять з собою хвороби і розглядають як тварин у сафарі-парках.

Андаманці
Андаманці

Плем’я бенкетах населяє територію Бразилії  і виділяється з-поміж інших наявністю власної мови і культури. Оскільки все плем’я живе разом, у нього не має потреби ділити майно, тому значна кількість слів у його мові відсутня. Живучи у сучасному світі представники племені не хочуть іти на контакт з зовнішнім світом. І це пояснює їхнє небажання спілкуватися з місіонерами.

Бенкетах
Бенкетах

Плем’я Духа – остання група кочових пастухів Монголії. Останні представники племені ревно охороняють свою територію і спосіб життя від втручання зовнішнього світу. Оскільки плем’я малочисельне, його спосіб життя під загрозою. Негативно впливає на життя Духа і наявність промисловості поблизу територій їх проживання. Промисловість у регіоні з’явилася після того, як тут відкрили поклади золота.

Духа
Духа

Древнє плем’я Ель-Моло в Кенії – найнечисленніше плем’я в країні. Проте і воно піддається переслідуванням. Внаслідок останніх представники племені перейшли до берегів озера Теркана, де й ізолювали себе від зовнішнього світу. Ель-Моно живляться рибою, але тепер їм треба значно більше часу. Щоб наловити необхідну кількість їжі. Крім того, займаючись рибальством плем’я постійно ризикує, адже води, де вони ловлять рибу, кишать крокодилами. Ель-Моно знаходяться під постійним переслідуванням інших племен. Також воно переносить спалахи холери, що скорочує чисельність племені.

Ель-Моло
Ель-Моло

Племен, які ще не втратили свою самобутність лишилося на планеті дуже мало і вони всі ревно охороняють свою територію, мову і культуру від будь-якого зовнішнього втручання.

реклама

Поділіться статтею

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова, з якою за 20 років він так і не нажив спільних дітей: Осадчій далеко

Зараз пара Юрія Горбунова та Каті Осадчої відома як одна із найміцніших у середовищі українського шоу-бізнесу. Однак до цього шлюбу шоумен прожив 20 років разом із іншою жінкою.
Що відомо про роман Ані Лорак та Сергія Лазарєва

Уся правда про роман Ані Лорак та Сергія Лазарєва: хто насправді подарував артистові сина та красуню-доньку

Ані Лорак та Сергій Лазарєв - давні друзі, яких пов'язує чимало спогадів та спільних моментів. Однак чи є між артистами щось більше, ніж дружба, - читайте далі.
Як зараз виглядає та чим займається Ігор Обуховський

Як зараз виглядає та чим займається тренер “Зважених і щасливих” Ігор Обуховський: чому красунчик зник з екранів

Ігор Обуховський разом із Анітою Луценко стали тренерами перших сезонів шоу "Зважені та щасливі". Однак останнім часом іменитий тренер зник з телеекранів, на відміну від його колеги.
Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який треба використати на великі та важливі справи

Гороскоп на 18 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний рішучості та сміливих кроків. Ви відчуєте небувалу впевненість у собі.
Як виглядає донька Анни Сєдокової

Як виглядає донька Анни Сєдокової, через яку її вигнали з ВІА Гри: тендітна дівчина, яка соромиться маминої слави

Екс-віагрянка Анна Сєдокова - багатодітна мама. Саме її перша вагітність стала причиною завершення кар'єри в легендарному колективі. Давайте подивимося, як зараз виглядає старша донька співачки.

Популярне

Останні новини