Секрет найідеальнішої малини: зробіть ці 3 речі, щоб ягода вродила солодкою та великою

Чи буває так, що малина сама по собі буває дуже смачною? Однозначної відповіді на це точно не буде, адже багато чого залежить саме від якостей ґрунту, а ми можемо їх підвищити.

Смачна малина — це справжнє свято вдома. Вона неймовірно смакує у свіжому вигляді, в компотах та напоях, в десертах, консервації та у випічці. Є багато різних прийомів, які допомагають нам зберегти її найтонший аромат, а також не дати соку витікати під час термічної обробки з тіста.

Але найголовніше, що нам потрібно, аби будь-яка страва вийшла смачною — це з самого початку якісна та соковита ягода. І далеко не кожен город може похизуватися таким надбанням. За малиною необхідно доглядати, удобрювати її та поливати, щоб отримати найкращий результат.

Городник розповів, як виростити велику та солодку малину

Садівники назвали пʼять найвдаліших сортів малини для посадки
Городник розповів, як виростити велику та солодку малину

Найпоширеніша проблема — це відсутність сонячного проміння для тих ягід, які знаходяться всередині куща. Тому необхідно правильно обрізати малину, аби кожна ягідка отримувала необхідну кількість світла, а також не загнивала і не заражалася грибками. Як відомо, якщо волога накопичується всередині рослини, то уникнути цього явища майже неможливо.

Досвідчені дачники підрізають малину у формі трикутника, адже таким чином кожен листочок добре провітрюється, і ніде не з’являються застойні ефекти.

Також для малини використовують мульчування. Це робиться для того, аби зберегти якомога більше вологи впродовж літнього сезону, адже після поливу вода швидко випаровується, і іноді складається враження, що ми взагалі нічого не робили. Мульча утримує вологу.

І подбайте про те, щоб до вас не прилітали шкідники. Можна посадити спеціальні квіти, чорнобривці чи нагідки, а можна працювати інсектицидами. Шкірка ягід дуже тоненька, і маленька подразнення, яке наносять комахи одразу перетворюється на катастрофу, адже ягода починає текти. Під час найгарячіших днів влітку також подумайте про накриття, аби ягоди встигали наливатися соком і не були сухими.

Схожі статті

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.

Хіт продажів: ці сорти томатів просто лежать на ґрунті и все одно дають високий ранній урожай

Серед городників ці сорти томатів мають особливу популярність. Їх розкуповують найпершими. Чому ці помідори викликають такий ажіотаж не тільки у початківців, а й досвідчених дачників?