Журналіст-бунтівник: ведучий новин у прямому ефірі почав вимагати свою зарплатню у керівництва каналу

Завжди є вихід, якщо керівництво вас ображає. Просто необхідно набратися сміливості.

Якщо ви журналіст, і вам затримують зарплату, то герой цієї статті — відповідь на те, що вам необхідно зробити для пошвидшання виплат.

Суть курйозу під час прямого ефіру

Ведучий новин із Замбії, Кабінда Каліміна, у прямому ефірі програми на телеканалі “KBN TV у звичайний суботній вечір після  розповіді новин, почав вимагати невиплачену заробітну плату собі та колегам. Про це повідомляє авторитетне видання “The Guardian”.

Репортер спочатку зробив огляд головних новин, а згодом відійшов від сценарію та почав вимагати свою зарплату та зарплату колег, яку затримувало керівництво ЗМІ.

Відповідь телеканалу

У відповідь на бунт ведучого новин, керівництво телеканалу зробило публічну заяву, у якій зазначено, що Кабінда був п’яним і не розумів, що говорив. Мовляв, у їхні компанії є зрозуміла процедура для оскарження і він міг скористатися саме нею, чого він не зробив. Також представники телеканалу заявили, що відповідальність понесуть усі, хто причетний і допоміг телеведучому провернути його трюк під час віщання. Цікаво, що про те, що зарплата дійсно була затримана вони нічого не сказали.

Яке покарання поніс сам Кабінда також невідомо, як і той факт, чи був він насправді у стані алкогольного сп’яніння. Однак, навіть в цій історії є позитивна сторона. Наприклад, канал прославився на весь світ.

Також ця історія я повчально для усіх підприємців, які вважають, що затримка зарплатні є нормальною практикою. Хтозна, може у Кабінда була ситуація, яка не терпіла очікування? Сподіваємося, що проблема з бунтівником була урегульована мирним чином.

Схожі статті

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак: подробиці з Букінгемського палацу

Декілька годин тому Букінгемський палац шокував заявою про стан здоров'я Монарха. У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Чому вирішили розкрити діагноз Монарха?

Скільки коштує хліб в різних країнах: по 25 гривень в Україні, по 6 доларів в Америці та по 5 злотих в Польщі

Хліб – завжди був головною стравою всюди, по всьому світу. Не дарма кажуть, "Хліб – усьому голова". І це дійсно так, бо це універсальний продукт, який можна їсти з будь-чим і залишитися ситим надовго.

Як навчалися діти під час Другої світової війни та якою була українська школа: спогади дітей війни

Часи Другої світової війни були складними для всього радянського простору, адже загарбники не шкодували нікого. Це було справжнє випробування для багатьох народів

Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий: що відомо про таємних дітей російського диктатора

За повідомленнями британських ЗМІ, російська гімнастка Аліна Кабаєва, якій приписують любовні стосунки з президентом рф путіним, знову вагітна.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Можливо не помер: новину про смерть Володимира Жириновського спростували, але шансів на одужання мало

Новина про смерть Володимира Жириновського виявилася вельми суперечливою. Деякі російські політики стверджують, що насправді лідер ЛДПР не помер.