Журналіст-бунтівник: ведучий новин у прямому ефірі почав вимагати свою зарплатню у керівництва каналу

Завжди є вихід, якщо керівництво вас ображає. Просто необхідно набратися сміливості.

Якщо ви журналіст, і вам затримують зарплату, то герой цієї статті — відповідь на те, що вам необхідно зробити для пошвидшання виплат.

Суть курйозу під час прямого ефіру

Ведучий новин із Замбії, Кабінда Каліміна, у прямому ефірі програми на телеканалі “KBN TV у звичайний суботній вечір після  розповіді новин, почав вимагати невиплачену заробітну плату собі та колегам. Про це повідомляє авторитетне видання “The Guardian”.

Репортер спочатку зробив огляд головних новин, а згодом відійшов від сценарію та почав вимагати свою зарплату та зарплату колег, яку затримувало керівництво ЗМІ.

Відповідь телеканалу

У відповідь на бунт ведучого новин, керівництво телеканалу зробило публічну заяву, у якій зазначено, що Кабінда був п’яним і не розумів, що говорив. Мовляв, у їхні компанії є зрозуміла процедура для оскарження і він міг скористатися саме нею, чого він не зробив. Також представники телеканалу заявили, що відповідальність понесуть усі, хто причетний і допоміг телеведучому провернути його трюк під час віщання. Цікаво, що про те, що зарплата дійсно була затримана вони нічого не сказали.

Яке покарання поніс сам Кабінда також невідомо, як і той факт, чи був він насправді у стані алкогольного сп’яніння. Однак, навіть в цій історії є позитивна сторона. Наприклад, канал прославився на весь світ.

Також ця історія я повчально для усіх підприємців, які вважають, що затримка зарплатні є нормальною практикою. Хтозна, може у Кабінда була ситуація, яка не терпіла очікування? Сподіваємося, що проблема з бунтівником була урегульована мирним чином.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 17 січня

Церковне свято 17 січня: що можна і не можна робити на Собор 70 апостолів – традиції та прикмети

Собор 70 апостолів Божих - важливе православне свято. Його церква встановила, аби віряни вшановували у рівній мірі всіх учнів Господніх та шанували історію.
Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.

Популярне

Останні новини