Сім років боротьби за право називатися принцесою

Дельфіна Боель, позашлюбна дочка колишнього бельгійського короля, виграла суд зі встановлення батьківства і відтепер офіційно буде називатися принцесою.

Історія Бельгійської королівської родини, яка сім років лоскотала допитливість підданих, закінчилася для 52-річної Дельфіни Боель перемогою: Брюссельський апеляційний суд виніс постанову на її користь. Відтепер її називатимуть Дельфіні Саксен-Кобург-Гота, принцеса Бельгії. Визнання приналежності до королівської крові отримають і її діти – Жозефіна і Оскар. Вони також отримали титули принца і принцеси. Офіційно до них тепер мають звертатися “його (її) королівська високість”.

Рішення суду поставило крапку в історії семирічної давності, коли після зречення престолу і втрати імунітету на недоторканість Альбертом ІІ, Дельфіна подала до суду на встановлення батьківства.

Нарешті, на початку цього року зречений король сам признався до Дельфіни. Він визнав факт тривалого зв’язку з мамою Дельфіни, баронесою Сибіл де Селіс Лонгшам, проте почуттів до дочки не проявив.

Дельфіна Боель

Ото ж, Дельфіна змушена була дійти до кінця судової тяжби.

Адвокати Боель відзначили, що вона задоволена, бо відновилася справедливість. Вони вважають, що рішення суду буде хорошим прицедентом для багатьох, хто має подібні проблеми

Схожі статті

Для чого в Арабських Еміратах кладуть під подушку лавровий лист: відповідь здивує

Лавровий лист є головною річчю у всіх будинках і готелях Арабських Еміратів. Цьому дуже дивуються українці, які літають туди відпочивати. А що роблять там з цим листом, пояснила блогерка.

Рішення прийняте: пенсійний вік тепер 70 років — такого немає в жодній іншій країні Європи

Влада затвердила нові умови виходу на пенсію. І від них мало хто у захваті. Бо тепер працювати доведеться довше, ніж у будь-якій іншій європейській країні. В чому причина рішення?

Капуста в’яла, буряк варений, а томатів катма: українка вирішила зварити борщ на Мальті за €15

Коли українці переїжджають жити до інших країн, про свої усталені традиції не забувають. Зокрема, продовжують готувати улюблений борщ. А скільки коштує перша страва на Мальті?

Чим та як годували пасажирів на борту літаків у 2000-х роках: зараз люди мріють про сендвіч

На висоті тисяч метрів над землею у 2000-х роках було шикарне меню. Окремо готували для дітей і навіть для тих, хто дотримувався дієти. Нині ж можна отримати лише каву чи чай.

У Великобританії яструб кілька тижнів переслідував високих і лисих: Потапа з Ямою не знайшов

Англійське містечко Фламстед, що у північному передмісті Лондону деякий час тому стало епіцентром діяльності яструба Гарріса. Самиця пернатого хижака відкрила полювання на лисих чоловіків.

Заблукав у Тихому Океані: 61-річний перуанський рибалка 90 днів не був на суші. Що з ним зараз?

Перуанський рибалка повернувся додому після 90 днів перебування у відкритому океані. Як почувається чоловік зараз і про що розповів після дивовижної подорожі? Читайте подробиці у нашому матеріалі.