Чотири головні фрукти цієї зими: що їсти найкорисніше всього в січні та в лютому

Включіть ці фрукти у ваш раціон, щоб зміцнити імунітет, покращити самопочуття та підвищити рівень енергії. Вони не лише смачні й корисні, а ще й здатні чудово піднімати настрій.

Зимовий період часто асоціюється з важкими умовами для життя: холод, сонливість, мало сонячного світла, а також — свіжих овочів, фруктів і ягід на прилавках магазинів і на ринках. Однак і під час цієї пори року, можна знайти фрукти, які не лише приємно смакують, а й містять чимало вітамінів та мікроелементів.

Цитрусові займають лідерську позицію серед зимових фруктів. Вони багаті на вітамін С, який необхідний для зміцнення імунної системи. Орієнтуватися слід на апельсини, грейпфрути та мандарини. Вони не лише смачні, але й допомагають боротися з сезонними застудами та підтримують загальний тонус організму. Цитрусові також містять антиоксиданти, які захищають клітини нашого організму від впливу вільних радикалів і покращують стан шкіри.

Дієтологи пояснили, які фрукти обов'язково потрібно їсти взимку
Дієтологи пояснили, які фрукти обов’язково потрібно їсти взимку

Мало хто б міг подумати, але груша є однією з найважливіших фруктів. Особливо, її не слід ігнорувати саме в холодну пору року. Вона багата на вітаміни та мінерали, зокрема калій, що важливий для нормалізації кров’яного тиску. Груші також утворюють багато води, а це сприяє гідратації. Це дуже важливо саме в зимовий період, коли часто відчувається зневоднення через сухе повітря в приміщеннях. Також груші добре підтримують рівень енергії і допомагають у боротьбі з зимовою втомою.

Не можна забувати й про ківі, яке активно завойовує популярність у зимовому раціоні. Ківі — джерело вітаміну С, що робить його відмінним помічником у зміцненні імунітету. Крім того, цей фрукт багатий на фолієву кислоту, яка корисна для здоров’я шкіри та волосся. Ківі не тільки забезпечує організм людини великою кількістю вітамінів та мінералів, але й покращує стан шкіри та волосся.

Схожі статті

Як зекономити на каві, коли ціни в магазинах зросли до “небес”: є одне надійне й якісне рішення

У час високих цін на каву, є можливість насолоджуватися улюбленим найсвіжішим напоєм без значних витрат. Як це зробити, та що скільки коштує, все в матеріалі нижче.

Цієї помилки допускаються 99% господинь: чому не можна торкатися фаршу руками – всім на замітку

Зазвичай під час приготування фаршу, господині торкаються фаршу руками, щоб сформувати котлети, але насправді це є помилкою - чому так не можна робити?

3 найгірших сніданків, які точно не додадуть бадьорості зранку та негативно вплинуть на здоров’я

Дехто буде дуже здивований, коли дізнається, що ці найпопулярніші у світі сніданки не приносять ніякої користі. Більше того, навіть шкідливі для здоров'я. Чи готові ви відмовитись від них?

Хитрість, яка зробить ваш стіл завжди багатим: 1 дія, як продовжити свіжість червоної риби

Червона риба — делікатес, що належить до родини осетрових. Зокрема, до цього різновиду належать форель, кета, сьомга та інші. Як зберегти червону рибу свіжою якомога довше — розповідає "Сенсація".

Подруга порадила цю кашу від старіння для омолодження: не натішуся її користі та своєму вигляду

Регулярне споживання таких каш не тільки забезпечує корисними елементами організм, але й сприяє підтримці молодості та краси. Ця корисна звичка може стати елементом здорового способу життя.

Названо три продукти, які стають непридатними, якщо зберігати їх в холодильнику: 2 з 3 здивують

Нині майже всі господині надають перевагу зберігати продукти в холодильнику, але не всі знають, що деякі продукти краще туди не класти, адже вони будуть непридатними до споживання - про що йдеться?