Чому кури перестали нести яйця: одна вагома причина, чому це відбувається і як виправити

Деякі господарі в певний момент стикаються з тим, що їхні кури припиняють нести яйця. Досвідчені фермери розповіли, чому це відбувається і як виправити ситуацію.

В домашньому господарстві іноді трапляються ситуації, коли кури чомусь припиняють нести яйця зовсім. Цьому є вагома причина, про яку розповідають досвідчені фермери.

Домашні кури в господарстві — корисні птахи, які забезпечують своїм господарям постійну наявність смачних та корисних яєць. Це особливо важливо, коли в магазинах вартість цього продукту постійно зростає.

Проте іноді трапляється так, що курки перестають нестися. Чому падає несучість домашніх птахів — розповіли досвідчені фермери. Також фахівці в галузі птахівництва назвали методи, якими можна виправити ситуацію.

Чому кури перестають нести яйця
Чому кури перестають нести яйця

Однією з причин, чому кури перестають нести яйця, називають занадто високу концентрацію аміаку в курнику. Цей компонент формується в результаті накопичення звичайного курячого посліду, який довго не прибирають господарі.

Яким же чином аміак впливає на несучість курей? Справа в тому, що зависока його концентрація в курнику позбавляє домашніх пташок необхідної кількості кисню, який потрібний для підтримання несучості. Через це яєць в господарстві стає менше.

Змінити ситуацію на краще в цьому випадку не складно. Господарям достатньо регулярно провітрювати курник. Водночас варто слідкувати за тим, щоб не було протягів, які для домашніх птахів згубні.

Чому кури перестають нести яйця
Чому кури перестають нести яйця

Завдяки провітрюванням кури зможуть отримувати кисень в достатній кількості та будуть нестися набагато краще. Також варто звернути увагу на частоту прибирань в курнику. Влітку фермери радять проводити цю процедуру раз на два дні. В холоди на курячий послід можна викладати свіжу підстилку.

Восени та взимку послід курей з курнику можна не прибирати. Під час нашарування свіжої підстилки він буде виділяти енергію і нею обігрівати курник та птахів, що в ньому живуть.

Але про провітрювання забувати не варто.

Схожі статті

Городні секрети предків: як захистити помідори від фітофтори – дадуть в 5 разів більше врожаю

Фітофтороз — розповсюджена проблема, через яку багато городників отримують мінімальний врожай томатів. Які секрети захисту помідорів від фітофтори існують — розповідає "Сенсація".

Володимир Ярославський питав, ми відповіли: чим “підгодувати” його розмарин, щоб він ріс краще

За допомогою яких добрив догляд за розмарином допоможе виростити не лише здорову рослину, а й смачні листочки, які можна використовувати для приготування улюблених страв. Садівники знають відповідь!

Чи можна не прибирати новорічну ялинку, якщо не хочеться: чи впливає це бодай на щось

Психологи пояснили, чому є люди, яким не хочеться прибирати новорічну ялинку після свят. Так-так, цьому є пояснення, ще й яке. Утім, чому все ж таки, це бажано зробити.

Єфросиніна такого б не зробила: найнесумісніші кольори в домашньому інтер’єрі – повний несмак

Ключову роль в оформленні інтер'єру житла відіграють не тільки гарні меблі, але й поєднання кольорів, які можуть створити гармонію в просторі або навпаки все зіпсувати.

Надбиті дзеркала вдома: чи обов’язково їх потрібно викидати та що з ними слід робити

Замість того, щоб викинути пошкоджене дзеркало, дайте йому шанс на нове життя, використовуючи творчий підхід до відновлення або переробки. Інтер'єр вашого дому може стати унікальним.

Чому не можна тримати вдома монстеру чи азалію і чи насправді в цих рослин – “чорна” енергетика

Зелені рослини останніми роками стали невідʼємною часткою домашніх інтерʼєрів. Однак існують квіти, які в кімнатах краще не тримати. Що це за рослини — розповідає "Сенсація".