Картопляні очистки – справжнє золото для грядки: 2 способи їх застосування на городі

Якщо у вас залишилось багато картопляного лушпиння – не поспішайте його викидати. Адже воно може стати справжнім "золотом" для грядки. Розповідаємо, як його правильно використати.

Зазвичай господині відправляють картопляне лушпиння у смітник – бо не знають, як його правильно застосовувати в господарстві. Ці відходи можуть стати справжнім скарбом для ваших домашніх грядок.

В складі картопляного лушпиння міститься багато різноманітних мікроелементів. І в тому числі – азот, калій, фосфор та калій. Усі ці компоненти необхідні для активного росту та розвитку багатьох городніх та кімнатних рослин, а також – квітів.

Існує принаймні 2 методи, як можна використати картопляне лушпиння на домашньому городі.

Спосіб № 1: Компостування

Найкращі способи використання картопляного лушпиння на городі
Найкращі способи використання картопляного лушпиння на городі

Господарі додають картопляне лушпиння в компостну яму. Вони доволі швидко розлагаються та пришвидшують дозрівання компосту. Також лушпиння насичуватиме дозрівання компосту та насичуючи його поживними речовинами.

Спосіб № 2: Рихлення ґрунту

Якщо на вашій ділянці глиниста земля – то до неї варто додати лушпиння картоплі, щоб розрихлити її та зробити більш повітряною. Картопляні шкірки закопують в землю на глибину 10-15 см. Під час розкладання це натуральне добриво значно покращить її структуру.

Картопляне лушпиння принесе неймовірну користь багатьом рослинам на ділянці. Завдяки йому стимулюватиметься ріст коренів, покращиться склад ґрунту. До того ж вони – екологічні. Перетворіть картопляне лушпиння в цінне добриво замість звичайних відходів – і вони забезпечать вам найкращий врожай протягом сезону.

Найкращі способи застосування картопляного лушпиння на городі
Найкращі способи застосування картопляного лушпиння на городі

Тож, не викидайте картопляні очистки. Використайте їх із користю, адже вони здатні принести рослинам на вашій грядці набагато більше користі, аніж здається на перший погляд. І врожай рослин після такого добрива вас точно порадує.

Схожі статті

Петрушка зійде за лічені дні: 1 склянка цього бюджетного засобу – і грядки зазеленіють швидко

Чимало городників стикаються із тим, що петрушка на грядці росте повільно і не радує пишними кущиками. Імовірно, їй не вистачає добрива. Розповідаємо, чим підживити петрушку, щоб швидко росла.

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Зробіть ці 3 обов’язкові кроки, і матимете екзотичний сад

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Розповідаємо покроково, що необхідно зробити для вдалого вирощування даної культури. У вас все вийде, якщо дотримуватись правил.

Від “хімози” давно відмовилася, бо обробляю яблуню цим: зробіть це до цвітіння

Якщо хочете отримати розкішні плоди яблуні та не мати справу з спеціальними пастками, обробіть рослини цим розчином. Розповідаємо, як його зробити.

Цей буряк росте сам! Не сорт, а “пісня”! З 2-х грядок врожаю буде на рік вперед

Який же сорт буряка обрати - ось це питання виникає майже у всіх дачників у період сезону висадки культур. Найкращий сорт цього овочу, який стабільно дарує ВАУ врожай.

Що посадити, щоб не морочитися, а врожай був? 7 найпростіших у догляді овочів для лінивців

Далеко не всі дачники готові витрачати всі свої сили і вільний час на городі, але при цьому вони хочуть виростити щось смачненьке, щоб можна було відразу приготувати на пікніку.

Хто винен і що робити? Головні помилки при посадці цибулі – пішла у стрілку і перестала рости

Чому у цибулі виникають стрілки, через які плоди не можуть вирости міцними та великими? Є кілька основних причин. зупинимося на кожній докладніше.