Що посадити, щоб не морочитися, а врожай був? 7 найпростіших у догляді овочів для лінивців

Далеко не всі дачники готові витрачати всі свої сили і вільний час на городі, але при цьому вони хочуть виростити щось смачненьке, щоб можна було відразу приготувати на пікніку.

Якщо у вас є заміська ділянка з невеликим городом, на якому є бажання виростити щось з овочів, але при цьому ви не хочете цілими днями полоти, підв’язувати, поливати, підгодовувати і без кінця боротися зі шкідниками та бур’янами, то можна посадити ці 7 найпростіших у догляді культур для ледарів.

Агрономи назвали список овочів для лінивих: урожай буде завжди
Агрономи назвали список овочів для лінивих: урожай буде завжди

Редиска

Цей скоростиглий, холодостійкий і невибагливий у догляді коренеплід не вимагає добрив при посадці, поливу з подальшим розпушуванням ґрунту, а також додаткових робіт. Просто посійте насіння і за кілька тижнів збирайте врожай і готуйте свіжі та смачні салати.

Кабачки

Це невибагливий овоч, про який можна забути з моменту посадки до самого збору врожаю. У травні оберіть найтепліше сонячне місце на городі, висадіть розсаду і поливайте її раз на 10 днів. так само можна виростити гарбуз.

Картопля

До невибагливих овочів можна також віднести картоплю. Якщо у вас є місце на городі, то посадіть кілька бульб, а через час можна зібрати перший урожай молодої картоплі, яка буде ідеальним доповненням до шашликів.

Горох

Активно поливати горох потрібно лише у перші 7 днів після посадки, а потім можна взагалі не звертати на нього увагу. Тільки надайте йому сонячне місце та опори для кучерявих пагонів.

Капуста

У перші два тижні після посадки капуста вимагає ретельного поливу кожні три дні, решта часу до кінця дозрівання поливати слід 1 раз на тиждень, але рясно.

Агрономи назвали список овочів для лінивих: урожай буде завжди
Агрономи назвали список овочів для лінивих: урожай буде завжди

Ріпа

Цей овоч практично не потребує частого поливу. Навіть розсаду достатньо зрошувати раз на тиждень. При цьому смак коренеплоду не зіпсується.

Також до невибагливих культур можна віднести цибулю та часник, а також буряки.

Схожі статті

Улюблена підгодівля для помідорів, яка підходить для клімату Київської і Полтавської областей

Існує безліч рецептів підживлень для томатів, але не всі вони є ефективними і до багатого врожаю не завжди приводять - городники розсекретили найкращі підгодівлі для помідорів.

Куди “втикнути” кріп: 3 “можна” і 4 “не можна” – хороші та погані сусіди на городі

Кріп хоч і проста культура в процесі вирощування й догляду, але може залишити вас без врожаю, якщо ви посадите поруч не ті культури - що можна і не можна висаджувати поруч?

Чому не варто поспішати з посадкою моркви? Помилка, якої припускаються 8 з 10 городників

Весна – час для проведення активних городніх робіт. Дачники активно сіють та висаджують розсаду овочів і в тому числі – моркви. Проте експерти радять в цій справі не поспішати.

Не буряки, а “пісня”: цей сорт не боїться борошнистої роси – його прозвали подарунком долі

Буряк - одна з найпопулярніших культур на городі, але багато сортів схильні до хвороб, особливо до борошнистої роси. Це захворювання здатне знищити значну частину врожаю.

Кроти втечуть і більше не повернуться: як відлякати “неприємних” сусідів – екологічний метод

Навіть найбільший шанувальник природи не отримає задоволення від присутності цих проблемних "сусідів", які здатні геть-чисто зіпсувати газон та вплинути на значне скорочення врожаю.

З року в рік саджаю тільки ці: сорт огірків + сорт помідорів, які перевершать всі очікування

Вибір насіння - ключовий момент для будь-якого городника. Якщо ви хочете отримати урожай без зайвих клопотів, важливо обрати сорти, які відзначаються врожайністю, стійкістю до хвороб і чудовим смаком