Не часник, а справжнісінький гігант: запам’ятайте ці 3 підживки – росте як на дріжджах

Часник ніколи не буває основою для приготування страв, але часто стає тим самим важливим елементом, без якого нічого не вийде. Тому ми так мріємо виростити крупні головки.

І це може стати справжнім викликом на шляху до багатого врожаю, особливо, якщо дощів немає, а земля бідна. Врешті-решт, не всі ми можемо похизуватися родючим ґрунтом. Комусь дісталася піщана порода, комусь взагалі глина. Відповідно, ми намагаємося знайти підходящі для нас способи вирощування тих чи інших культур, адже хочеться, щоб ділянка працювала на нас та годувала нас.

Зокрема, вирощування часника здається справою не з важких, але з іншої сторони, мало хто може похизуватися дійсно величезними головками, коли одного зубчика вистачає для приготування страви.

Що ж необхідно зробити для того, аби на городі виросли справжні велетні. Секрет криється у трьох кроках.

Експерт розповів, які добрива внести для часнику

Агрономи назвали найкращий сорт часнику для посадки на городі
Експерт розповів, які добрива внести для часнику

Висаджувати часник необхідно на підготовлений ґрунт, який буде змішаний з коровʼяком. Справа в тому, що на старті свого розвитку часник має величезну потребу в азоті, і найпростіший метод його добування — це покупка недорогого коровʼяку, який одразу відправляється в землю.

Далі, коли з’явиться 5-6 листочків, необхідно придбати про мінеральне підживлення, і тоді в гру вступає звичайнісінька деревина зола, яка має достатню кількість калію і магнію у своєму складі.

Кінцевим кроком стане внесення розчину з дріжджами. Здається, доволі простий нюанс, але насправді, він допоможе овочам не загнити, а також чинити супротив захворюванням та шкідникам. Дріжджі позитивно впливають на середовище і здатні допомогти рослині наростити потрібну масу.

Чому часник почав жовтішати та як це виправити
Як виростити у себе на городі величезний часник

І звичайно не забувайте про те, що часник необхідно поливати, якщо не вистачає опадів. Якщо земля постійно буде сухою, справа не буде, скільки не вноси добрив. Адже основа садівництва — це волога і сонячне проміння.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.