Попелице, де ти зимувала? Робимо ці 3 прості дії і одразу прощаємося з полчищами цих “букашок”

Кожен садівник мріє, аби його сад був без попелиць. І до того ж, аби це було все оброблено екологічними засобами. Такий натуральний метод існує.

Попелиці – маленькі комахи, які, незважаючи на свої розміри, здатні завдати хорошої шкоди рослинам. Проте боротися з ними можна екологічно чистими й доступними засобами, які змусять цих “букашок” піти самостійно. Ось три методи, які допоможуть забути про існування цієї проблеми.

Перший спосіб – використання мильного розчину. Потрібно змішати воду з господарським милом, бажано рідким, щоб створити м’який розчин. Ця суміш наноситься на пошкоджені частини рослин. Мило створює плівку, яка порушує дихання попелиць, і вони залишають ваші рослини.

Другий метод – це натуральний настій з часнику. Для приготування настою потрібно подрібнити кілька зубчиків часнику і залити їх водою, залишивши настоюватися. Отриманий настій обприскується на рослини. Часник має різкий запах, який не до вподоби попелицям, і вони уникають рослин, оброблених таким засобом.

Городники пояснили, які 3 прості методи проженуть попелиць з ділянки
Городники пояснили, які 3 прості методи проженуть попелиць з ділянки

Третій спосіб – це настій із цибулі. Подрібнена цибуля заливається гарячою водою і настоюється кілька годин. Потім настій використовується для обприскування. Він діє не тільки як засіб проти попелиць, але й як додаткове підживлення для рослин, адже цибуля містить багато корисних речовин.

Кожен із цих методів простий у виконанні й не потребує значних витрат. Важливо застосовувати їх регулярно, щоб отримати бажаний результат. Попелиці залишать ваш сад або кімнатні рослини без зайвих клопотів, і ви зможете насолоджуватися їхньою красою.

Варто враховувати, що більше всього попелиці люблять їсти такі овочі, як огірки, кабачки, перець, томати та баклажани. Серед листових овочів вони часто оселяються на капусті, шпинаті чи салаті. Попелиці також обожнюють рослини родини бобових, як-от квасоля чи горох. Їхня пристрасть до таких овочів пояснюється високим вмістом поживних речовин, необхідних для їхнього розмноження. Саме ці поживні речовини містяться конкретно в цих овочах. Аби захистити улюблені грядки, варто приділити увагу профілактиці та регулярному догляду за рослинами.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.