Картопля в духовці виходить із хрусткою скоринкою і ніжною серединкою: додайте 1 інгредієнт

Приготування запеченої картоплі в духовці – особливе мистецтво, яке зможе опанувати не кожна господиня. Щоб страва вийшла із хрусткою скоринкою та м'якою всередині – до неї додають 1 інгредієнт.

Картопля в духовці – одна із найпопулярніших та простих в приготуванні страв. При дотриманні усіх правил вона виходить неймовірно ніжною всередині і водночас – хрумкою зовні.

Небагато господинь знають правильний секрет, як приготувати саме таку картоплю в духовці, хрустку і водночас неймовірно ніжну. Тут вся справа – лише в одному інгредієнті, який додають до страви під час запікання. І це – майонез.

Цей компонент виступить чудовим замінником олії. В складі популярного соусу міститься білок і велика кількість жиру. Завдяки таким характеристикам майонез стає просто ідеальним маринадом для запеченої картоплі. До того ж він захистить продукт від пересихання та пригорання, адже запікати картоплю доводиться в умовах високої температури. Врешті решт ваша запечена картопля вийде смачною, хрусткою і не буде обвуглюватись при запіканні.

Рецепт запеченої картоплі із майонезом
Рецепт запеченої картоплі із майонезом

Проста картопля, приправлена майонезом – набуде особливого смаку. Особливо, якщо до неї додати прованські чи італійські трави.

Щоб приготувати на гарнір картоплю із майонезом – потрібно взяти ось такі інгредієнти:

  • молода картопля: 2 кг;
  • дрібка сушеної цибулі;
  • дрібка копченої паприки;
  • 1/4 чайної ложки сушеного часнику;
  • 1 чайна ложка сушеної петрушки;
  • майонез – 168 грамів

Процес приготування полягає у виконанні наступних дій.

Попередньо потрібно розігріти електричну духовку до температури +220 градусів. Картоплю добре промивають та ретельно висушують.

В окремій мисці змішують майонез та прованські трави і спеції. Далі до них додати картоплю і ретельно все перемішати.

Овочі викладають рівним шаром на деко. Попередньо його потрібно застлати пергаментом.

Запікають картоплю протягом 20-25 хвилин, поки вона не стане м’якою. Перевірити її м’якість можн за допомогою виделки. Якщо вона добре проколюється – значить, страва повністю готова.

Рецепт картоплі, запеченої в духовці разом із майонезом
Рецепт картоплі, запеченої в духовці разом із майонезом

Духовку варто увімкнути на режим приготування грилю. Готують картоплю до того моменту, поки вона не вкриється хрусткою скоринкою. Важливо на цьому етапі її не перетримати – щоб не пригоріла. Приправити картоплю сіллю та спеціями за смаком.

Готову картоплю перекладають на широку тарілку і подають до столу. Смачного!

Схожі статті

Додайте це у тісто і млинці вийдуть неймовірно ситними: омлет навіть поруч не стояв

Млинці не обов'язково мають бути класичними, і можна з цієї страви зробити справжній шедевр, додавши декілька цікавих інгредієнтів. Ця перевершить навіть омлет.

Готуємо справжню страву по-одеськи: ніжний короп у сметані, від якого можна проковтнути язика

Одеська кухня славиться своєю різноманітністю, простотою та особливими нотками, які роблять навіть звичні страви неперевершеними. Одним із таких класичних рецептів є короп у сметанному соусі.

Готую печінку в молоці для всієї родини: смак такий ніжний, що й діти не вередують

Печінка - це не лише корисний, а й смачний продукт, якщо правильно її приготувати. Одна з головних проблем при смаженні печінки - її жорсткість і гіркуватий присмак.

Для буднів та свят. Звична картопля по-новому: незвичайний рецепт з ресторанів високої кухні

Картопля - це один із найпопулярніших продуктів у світі. Її смажать, варять, запікають, використовують у супах та салатах. А також готують дуже цікаві та смачні рецепти.

Домашній плавлений сирок від Ектора Хіменеса-Браво: натуральний рецепт, що вартий уваги кожного

Ектор Хіменес-Браво знову показав рецепт, який вражає і дивує кожного. Цього разу — домашнє приготування плавленого сирка. Це натурально, корисно, дуже смачно й зручно!

Більшість господинь роблять це неправильно: 4 поради шеф-кухарів для варіння пельменів

Виявляється, готувати пельмені можна неправильно. І дуже ймовірно, що ви робите саме так. Кидаєте їх в окріп? А треба навпаки. Причому це тільки один серед декількох важливих нюансів.