Більшість господинь роблять це неправильно: 4 поради шеф-кухарів для варіння пельменів

Виявляється, готувати пельмені можна неправильно. І дуже ймовірно, що ви робите саме так. Кидаєте їх в окріп? А треба навпаки. Причому це тільки один серед декількох важливих нюансів.

Здавалося б, що може бути простішого варіння пельменів? Але багато людей роблять це неправильно. Бо кидати заморожені пельмені в киплячу воду — це одна з основних помилок. Через це або тісто стає перевареним, або ж начинка залишається неприготованою. А може виникати інша проблема: через різкий перепад температур тістова оболонка може тріснути, через що фарш втрачає соковитість чи взагалі “втікає” в каструлю.

Тому варіння треба починати з теплої води (близько 40-50°C). Вона має тільки трішки покривати пельмені, інакше приготування буде занадто довгим та страва вийде розвареною. У каструлю можна додати 1-2 столові ложки олії, щоб пельмені не злипалися. Готувати потрібно на помірному вогні. Постійно помішуючи пельмені, доведіть воду до кипіння. Після цього готувати потрібно ще 7-10 хвилин. Час залежить від розміру пельменів.

Шеф-кухарі пояснили, як правильно варити пельмені, щоб вони були ідеальними
Шеф-кухарі пояснили, як правильно варити пельмені, щоб вони були ідеальними

А от якщо пельмені ви щойно зліпили, то їх варто готувати зовсім інакше. Для цього воду треба майже довести до кипіння (близько 90-95°C). При цьому нагрів також має бути помірним, інакше пельмені можуть розвалитися від сильного кипіння. Після занурення пельменів у воду їх треба постійно помішувати, щоб не злиплися. Щойно вони спливуть, потрібно варити ще 2-4 хвилини (залежно від розміру) та можна подавати на стіл.

Пельмені чудово смакують і самостійно. Але краще подавати їх з соусами. Гарно пельмені доповнить сметана чи майонез. Можна взяти кетчуп або вершкове масло. За бажанням можна приготувати часниковий або сирний соус. Дехто любить їсти пельмені з гірчицею чи навіть посипати їх перцем та вмочувати в оцет.

Схожі статті

Додайте це у тісто і млинці вийдуть неймовірно ситними: омлет навіть поруч не стояв

Млинці не обов'язково мають бути класичними, і можна з цієї страви зробити справжній шедевр, додавши декілька цікавих інгредієнтів. Ця перевершить навіть омлет.

Готуємо справжню страву по-одеськи: ніжний короп у сметані, від якого можна проковтнути язика

Одеська кухня славиться своєю різноманітністю, простотою та особливими нотками, які роблять навіть звичні страви неперевершеними. Одним із таких класичних рецептів є короп у сметанному соусі.

Картопля в духовці виходить із хрусткою скоринкою і ніжною серединкою: додайте 1 інгредієнт

Приготування запеченої картоплі в духовці – особливе мистецтво, яке зможе опанувати не кожна господиня. Щоб страва вийшла із хрусткою скоринкою та м'якою всередині – до неї додають 1 інгредієнт.

Готую печінку в молоці для всієї родини: смак такий ніжний, що й діти не вередують

Печінка - це не лише корисний, а й смачний продукт, якщо правильно її приготувати. Одна з головних проблем при смаженні печінки - її жорсткість і гіркуватий присмак.

Для буднів та свят. Звична картопля по-новому: незвичайний рецепт з ресторанів високої кухні

Картопля - це один із найпопулярніших продуктів у світі. Її смажать, варять, запікають, використовують у супах та салатах. А також готують дуже цікаві та смачні рецепти.

Домашній плавлений сирок від Ектора Хіменеса-Браво: натуральний рецепт, що вартий уваги кожного

Ектор Хіменес-Браво знову показав рецепт, який вражає і дивує кожного. Цього разу — домашнє приготування плавленого сирка. Це натурально, корисно, дуже смачно й зручно!