1 секретний інгредієнт і гороху “море”: чим підживити цей овоч, щоб був великий врожай

Щоб горох гарно вродив і щедро, важливо знати, коли саме проводити підживлення та чим - дачники розсекретили дієву підживку для цієї культури, яка показує чудовий результат.

Горох часто вирощують на ділянці, адже ця рослина невибаглива у догляді, але родить смачні й солодкі плоди. Вирощування цієї культури зовсім не складне, але потрібно знати, як правильно за нею доглядати та які добрива потрібно вносити протягом вегетаційного періоду. Дачники рекомендують проводити підживлення кілька разів за сезон.

Перша підгодівля проводиться  зазвичай восени після збору врожаю, адже ґрунт потрібно підготувати до наступного сезону. Якщо ж з якихось причин добрива не були внесені восени, то це слід обовʼязково зробити навесні, адже якщо цього не зробити взагалі, то ріст гороху значно сповільниться і це відобразиться на його врожайності.

Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Останнє підживлення проводять під час цвітіння, зазвичай такий період припадає на червень. Найкращою підживкою є та, де слід застосувати нашатирний спирт. Потрібно розвести 5 мл спирту в одному літрі води. Після цього необхідно обприскати грядку з горохом.

Таке підживлення захищає рослину від хвороб і шкідників, а також симулює їх ріст. Щоб покращити період плодоношення гороху та збільшити його врожайність, можна спробувати метод прищіпки верхівок кущиків.

 Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Така процедура допомагає рослинам пускати додаткові бічні пагони, на яких згодом утворюються нові стручки. Процедура прищіпки є досить простою. Найкраще її проводити зранку. Регулярне прищеплення всіх стебел на кущах дозволяє не лише збільшити кількість стручків, але й продовжити процес плодоношення на весь літній сезон.

Також важливо регулярно розпушувати ґрунт навколо куща та боротись з бурʼянами. Найкращим варіантом вирощування гороху є його посадка в ємності. Ґрунт в ємностях збагачується мікроелементами та бактеріями, які так необхідні для гороху. Такий спосіб передбачає висівання насіння в приміщенні, поки температура на вулиці не стане стабільною, а потім перенести рослину у відкритий ґрунт. Важливо памʼятати про регулярний полив та уникати пересихання землі.

Схожі статті

Перед картоплею посадіть ці 7 рослин: весь город буде в бульбі – і велика, і смачна

Велику роль щодо врожаю картоплі відіграють рослини, які були висаджені перед її посадкою - що вирощувати на ділянці перед основним овочем і чому це так важливо?

Як зекономити на добривах за допомогою вугільної золи: 2 речі, які вам необхідно знати

Будь-який городник, який хоче отримати рясні врожаї влітку, береться за внесення добрив навесні. І на це може піти чимало коштів. Як знизити витрати?

Не потрібно більше мати справу з мухами: 1 лавровий лист, і все вирішується без вашої участі

На вулиці стає тепло, а це означає, що незабаром в наші домівки захочуть завітати не бажані гості — мухи, які так і шукають, чим би їм поживитися.

Голландські іриси чудово ростуть в Україні: все про те, як їх посадити в своєму городі

Ці прості у догляді рослини стануть окрасою будь-якого квітника. Висадіть їх у своєму городі, і він даруватиме вам чарівність екзотичних квітів, які зроблять ваш сад чимось дивовижним.

Кислі яблука? Все тому що ви забули про 1 процедуру: навесні обов’язково зробіть це

Урожаї яблук виходять кислими? Вся справа в тому, що ви забуваєте про цю процедуру. Розповідаємо, як зробити фрукти солодкими та соковитими.

Абрикоси квітнуть, але прогнозують морози: 3 ефективних методи, що допоможуть вберегти врожай

Завчасна турбота про абрикоси – це інвестиція у їхній хороший ріст, смачні плоди та отримання шикарного врожаю. Ці лайфхаки допоможуть вашим абрикосам перебути весняні коливання температури!