Ця підживка – мій справжній скарб! Чим підгодувати картоплю під час висаджування – розповідаю

Щоб картопля гарно вродила, недостатньо просто її посадити - важливу роль відіграє її підживлення перед садінням. Чим городники радять підгодовувати овоч?

Кожен городник, який  вирощує хоч якусь культуру на власній ділянці, прагне отримати щедрий врожай, не обходить стороною це картоплю. Щоб досягти бажаного ефекту, необхідно надати рослині правильний догляд, регулярно вносити добрива, поливати, перевіряти на наявність шкідників та в разі чого одразу діяти, щоб уникнути негативних наслідків, які можуть повпливати на ваш врожай.

Дачники радять використовувати добрива ще під час посадки, вносити їх безпосередньо в лунку. Комбінація органічних і мінеральних добрив дає вражаючий ефект, адже органічні добрива покращують структуру ґрунту і коріння краще засвоює корисні елементи, тоді як мінеральні добрива стимулюють ріст рослини і збільшують їх врожайність.

Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування
Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування

Такі добрива як послід, сечовина, гній, вони поліпшують родючість землі. Послід варто розвести з водою у пропорції 1:10. Сечовина теж розводиться з водою – одна столова ложка + 10 літрів рідини. Гній необхідно використовувати в сухому вигляді, для одного квадратного метра підійде від 5-8 кг коровʼячого гною або до чотирьох кінського. Що стосується попелу, потрібно одну його столову ложку змішати з землею. Перегній рекомендується змішувати з попелом – 700 г на 5 столових ложок.

Також для підживлення картоплі використовують аммофоску, азофоску, нітроамофоску – 10 грамів одного з добрив на одну лунку. Суперфосфат і цибулиння є дієвими добривами, які себе гарно зарекомендувати серед дачників – по одній чайній ложці до лунки.

Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування
Городники розповіли, чим підживити картоплю під час її висаджування

Варто зазначити, що картопля дуже чутлива до вологи, тому важливо не переборщити з поливом, а також уникати дефіциту води. Перші два тижні після посадки рослину не треба поливати, адже протягом цього періоду корені ще не встигають зміцнитись і надмірна волога може призвести до гниття. Подальший полив можна проводити раз на тиждень та поєднувати його разом із підживленням, так овоч буде краще засвоювати поживні речовини.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?