Водії будьте пильними: від 1 липня 2023 року значно зростуть ціни на пальне – готуйтеся вже зараз

У світі водіїв щороку щось змінюється, правила дорожнього руху, виходять нові закони, змінюються системи контролювання водіїв на дорогах. Тому, власникам автомобілів потрібно постійно слідкувати за оновленнями.

Тема пального завжди була головною, а досить болючою для українських водіїв. Адже це загалом імпортний продукт, і коштує він досить дорого. Закупка пального дуже дороге задоволення. Тому, коли людина купує собі машину, вона повинна розуміти, що будуть високі витрати на пальне.

Новини для водіїв

З 1 липня 2023 року планується повернення податків на пальне до довоєнного рівня. При тому не тільки ПДВ. Цю інформацію повідомив директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн. Чоловік вважає, що це рішення є розумним та доречним, оскільки країні потрібні гроші, особливо у такий важкий період, коли на захист країни витрачаються мільярди, і мова не лише про гривні. Здебільшого про інші валюти, долари, євро та інші.

“Я вважаю це рішення дуже правильним. По-перше, країні зараз дуже сильно потрібні великі гроші. По-друге, ціни на нафту впали. Станом на березень 2022 – $140, зараз – $75/бар. По-третє, зниження ПДВ призвело до зловживань деяких імпортерів, які через низький податок почали виводити прибуток з крайні шляхом фіктивного завищення цін на імпорт. А якщо ПДВ становить 20%, то набагато вигідніше залишати прибуток в країні. Відповідно, держава має шанс отримати ще й податок на прибутки – заявив Сергій Каюн.

Як зміняться ціни на пальне

Тож, нові ціни можуть значно покращити фінансову ситуацію в Україні та спростити життя українських водіїв, адже вони таким чином будуть допомагати Україні. Тож, поки що ринок нафти та пального повністю збалансований, ціна на нафту впала, і влада вважає, що прийшов час підвищувати податки.

Схожі статті

Великоднє диво – на світ прийшло троє українських янголят: у Києві молода мама народила трійню

У передвеликодні дні трапляються справжні дива - в одному з київських перинатальних центрів на світ з'явилися троє маленьких янголят. Це вже не перший випадок у цьому пологовому будинку.

Забуті українські імена: чи варто називати ними своїх дітей і повертати ці слова у буденність

Забуті українські імена є ключем до розуміння нашої культури, традицій і зв'язку поколінь. Вони можуть стати справжнім натхненням для сучасності, дарувати новизну та унікальність українського слова.

Казали одне, по факту – інше: чи буде переведення годинників в Україні у 2025 році

З настанням березня 2025 року стала актуальною тема переведення годинників. Влітку минулого року Верховна Рада ухвалила законопроєкт про відміну переходу на літній час. Тож, переводимо чи ні?

Вийти на пенсію у 60 років: як набрати потрібний стаж і отримати нарахування від держави

Вийти на пенсію у 60 років можна й реально, але потрібен відповідний стаж. Де його взяти, що і як для цього слід робити, якщо років суттєво не вистачає. Усе в матеріалі нижче.

Найкращі місця для відпочинку в січні: ТОП-6 вдалих способів, як і де можна провести відпустку

Провести свою відпустку можна гарно та чудово навіть в Україні. Туроператори розповіли, куди саме можна поїхати в січні, щоб провести незабутню відпустку, без закордону!

За скільки метрів від сусідського паркана саджають дерева: для кущів і дерев відстань – різна

Мирне співіснування сусідів може бути перерване через кущі та дерева. За скільки метрів від паркану їх саджають, щоб відносини із сусідами залишились доброзичливими? "Сенсація" розповідає подробиці.