Вона потрапила у книгу рекордів Гіннеса: історія оптимістичної печери, яку не розповідав Нікіта Добринін

Іноді, ми навіть не підозрюємо чого не знаємо про світ загалом та про місця, де ми живемо. Це ж стосується й України, в якій ми мало чого змогли розвідати, адже постійно шукаємо краєвиди за кордоном.

Є доволі цікаві місця на території України, які потрапили у знамениту книгу рекордів Гіннеса. Але сьогодні ми поговоримо лише про одну, але дуже загадкову і не до кінця досліджену локацію у Тернопільській області.

Оптимістична печера – це справжня скарбниця, яка приховує загадки минулого. Тисячі туристів виходять із зони комфорту, щоб побачити підземні лабіринти на власні очі. Які, до того ж нескінченні. Адже повна територія і шлях оптимістичної печери ще не виявлено. Саме це і є однією з її особливостей. Це найдовша гіпсова печера на планеті, і друга після Мамонтової у США за величиною печера.

Історія назви

Оптимістична печера

Походження назви даної печери є доволі цікавим, його можна назвати “Іронією долі”. Річ в тому, що колеги першовідкривачів цього місця до останнього не вірили у їхній успіх, іронічно називаючи їх оптимістами. Але коли всі зусилля мали успіх, вони були неймовірно здивовані. Відома на цей час довжина печери – понад 210 кілометрів, але з кожною новою експедицією вченим вдається відкривати нові проходи. Саме тому визначити розмір печери неможливо.

Її містичні зали і коридори немов відкривають портал в інший світ і дарують незабутні відчуття. А от на вигляд Оптимістична печера це – складний за будовою горизонтальний площинний лабіринт гротів, ходів та галерей різної форми та розміру, закладений у 20-метровому шарі темно-бурого та жовтувато-сірого гіпсу. А навколо неї неймовірно красива вода.

Дорога

Оптимістична печера в Україні

Необхідно дістатися до невеликого села Королівка, що на Тернопільщині. Необхідно знайти будинок із великою вивіскою “Печера Оптимістична” і там записатися на екскурсію.

Отже, через постійні зміни у розмірах та у цікавій історії відкриття цього міста львівськими вченими, вона й отримала відзнаку в книзі рекордів Гіннеса. А ми маємо пишатися тим, що маємо відношення до такої неймовірної країни, як Україна.

Схожі статті

Стало відомо, чому яйця такі дорогі: кілька жартів, які викличуть посмішку на обличчі

Кілька жартів про те, чому нині такі дорогі курячі яйця. Насамперед про те, що саме закладено в ціну цих "золотих" яєць. Якби всі про це знали, ніхто б не задавав такого дурного питання.

Він зможе ходити повноцінно, але залишився 1 крок: мама 10-річного Івана з ДЦП просить допомоги

Мама 10-річного хлопчика з Харкова Івана просить українців допомогти і дати йому можливість повноцінно ходити. До цього йому залишився один-єдиний крок, який подарує хлопчику дитинство.

Захмарні ціни та невтішний прогноз щодо картоплі: вже цієї зими українці відчують наслідки липневої спеки

Нині українці надають перевагу імпортній картоплі, оскільки вона дешевша за нашу рідненьку. На зниження цін влітку впливає перевищення попиту над пропозицією.

Народила в 66, а у 78 доньку забрали: історія найстаршої матері України та її дитини отримала продовження

Історія найстаршої мами України та її неповнолітньої доньки-підлітка отримала несподіване продовження. Як склалася доля дівчинки і де вона зараз.

Їй вже 42: як склалася доля і як сьогодні виглядає українська дівчинка-мауглі Оксана Малая (ФОТО)

Свого часу історія знаменитої дівчинки-Мауглі вразила всю країну, а обличчя героїні тисячі сюжетів знали абсолютно всі. Що з нею стало після отримання такої слави?

Їм скоро буде по 8 років: як склалася доля і як сьогодні виглядають одеські п’ятернята та їхня мама (ФОТО)

2016 року в мережі прогриміла новина про те, що в Одесі жінка народила 5 дітей. Про неї знімали безліч сюжетів, писали на різних платформах, але щастя йшло за руку з бідою.