Будь-яка друга страва стане ще смачнішою, якщо до неї подати підливу, приготовлену на м’ясному, овочевому, грибному відварі. Щоб покращити смак будь-якого гарніру, надати нові нотки курці, м’ясу, котлеткам або рибі, використовуються різні гарячі підливи. Саме вони можуть зробити звичну страву новою. Як правило, готується будь-яка підливка швидко. Інгредієнти, що входять до складу її рецепту, легко можуть виявитися на будь-якій кухні. Борошно, молочні продукти, масло, томатна паста – і ось уже є вибір, яку підливу зробити сьогодні.
Ситна вечеря – це важлива складова сімейного благополуччя. Щоб догодити домашнім, особливо чоловікам, господині часто подають м’ясні частування на стіл. Відмінне рішення – використати для створення смачних страв яловичину.
Просте і, водночас, справді королівське блюдо – підлива з яловичини. Її можна їсти на обід та вечерю, подавати до святкового столу. Готується така страва просто, використовуються звичайні і улюблені продукти. М’ясо, різноманітні спеції, в окремих рецептах – гриби. І через невеликий проміжок часу у вас вийде ароматна ситна їжа, здатна наситити всіх. Готується вона в сковороді.
Інгредієнти
- яловичина — 200 г
- цибуля ріпчаста – 1 головка
- томатна паста –1 ст.
- петрушка – 1 пучок
- вода – 250 мл
- олія рослинна
- спеції
- сіль
Як приготувати смачну підливу з яловичини
Порізати м’ясо на шматочки, цибулю нашинкувати кубиками, зелень дрібно порубати. Розігріти олію, злегка обсмажити м’ясо додати цибулю, спеції, підсолити, поперчити, закрити кришкою, протушкувати 10 хвилин на малому вогні.
У томатну пасту влити воду, перемішати вилкою до однорідності, вилити до м’яса, довести до кипіння, накрити кришкою, готувати 20 хвилин, помішуючи.
За 3 хвилини до готовності всипати в м’ясну підливу із яловичини зелень, подавати з будь-яким овочевим та круп’яним гарніром. Ідеально вона смакуватиме з макаронами.