Готуємо швидко і смачно: пісна грибна підлива врятує будь-який банальний гарнір – мій свекр її обожнює

Часом фантазія зраджує нам і не дає можливості придумати щось просте та швидке на вечерю. У такі випадки на допомогу приходить універсальна грибна підлива.

Приготування м’ясного і підливки, яка найбільш популярна у якості доповнення до гарніру може займати доволі багато часу. Набагато швидше цю задачу виконати, якщо замість м’яса ми використовуємо гриби. Наприклад, ідеально підходять печериці.

Вони майже одразу віддають вологу і швидко проходять термічну обробку. Окрім того ними легко насититися, а також задовільнити потреби всього сімейства.

У нашому рецепті ми пропонуємо ознайомитися з технологію приготування грибної підливки, яка є фактично універсальною. Вона ідеально підходить як до макарон, каш та пюре, так і до рису і навіть гречки. Готується вона просто, не займає багато часу, а результат завжди тішить.

Інгредієнти

  • Печериці – 100 грамів
  • цибуля – 1 штука
  • овочевий бульйон – 0,5 літра
  • соєвий соус – 2 столові ложки
  • пшеничне борошно – 2 столові ложки
  • маргарин або рослинна олія
  • приправи
  • сіль та перець – за смаком.

Як приготувати найсмачнішу грибну підливу

Для початку необхідно поставити сковороду на вогонь, і на її поверхні розтопити вершкове масло або рослинну олію. В останньому випадку краще використовувати саме оливкову, адже вона прекрасна пахне і надасть вам приємного аромату страві.

Рецепт приготування м'ясної підливи до будь-якого гарніру
Рецепт приготування підливи до будь-якого гарніру

Цибулю подрібнюємо та ставимо обсмажуватишся. Тим часом гриби промиваємо, подрібнюємо і додаємо до цибулі, коли вона стане золотавою. Обсмажуємо приблизно 2 хвилини.

Рецепт приготування м'ясної підливи до будь-якого гарніру
Рецепт приготування підливи до будь-якого гарніру

Вогонь зменшуємо до середнього, заливаємо овочевий соус або звичайну воду та соєвий соус. Поступово вносимо просіяне борошно та за Мішу ємо його у бульйоні. Після цього вогонь зменшуємо до повільного і доводимо до кипіння. Після цього варимо ще хвилину. Підлива має стати густою.

Вносимо спеції, сіль та мелений перець. Далі варимо до тих пір, поки соус не отримує необхідну консистенцію. Ви самі можете регулювати його густоту.

Подавати у гарячому вигляді з будь-яким гарніром. За бажанням замість грибів можна використовувати м’ясо, технологія буде підходити і для даного інгредієнту.

Схожі статті

Євген Клопотенко назвав себе божевільним, бо посмажив банани з цибулею на сковороді

Євген Клопотенко запропонував українцям обсмажити банани з червоною цибулею. Хто не може собі цього уявити, може побачити це на власні очі. Адже шеф-кухар зняв і виклав відео. Це мішлен.

Як приготувати курячі котлети з сиром: легкий рецепт, який завжди знадобиться

Соковиті котлетки можна приготувати не лише з одного м'яса, а ще й з сирною начинкою. Зробити це можна прямо вдома легко та швидко. Для цього потрібно використати два види сиру.

Рецепт, якому мене навчила бабуся! Швидко, просто та неймовірно смачно! На вечерю

Мʼясні фрикадельки з сиром у вершково-грибному соусі виходять дуже соковитими та смачними. Родзинкою страви є саме сир, який знаходиться в самому "серці" фрикадельок.

Це ще краще, ніж “Королівський”: Ектор Хіменес-Браво показав, як приготувати майонез, від якого не гладшають

Суддя проєкту "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво приготував майонез із варених яєць. Він запевняє, що від такого соусу неможливо набрати вагу, але при цьому, це дуже смачно.

Картопляні оладки – просто чудо-рецепт! Пишні, ніжні: у складі мало продуктів, а який багатий смак виходить!

Виявляється, що немає нічого простішого, аніж приготувати картопляні оладки. Зробити таку страву набагато легше, ніж звичайні стандартні оладки. Рецепт дуже простий!

Як приготувати квашену капусту, щоб була хрумка і соковита — додай 1 секретний інгредієнт і буде тобі щастя

Квашену капусту люблять у різних куточках світу. А особливо популярна вона саме в Україні. Але під час самостійного приготування не завжди вдається зробити її хрумкою. Як це виправити 1 інгредієнтом?