Субота, 6 Березня, 2021

5 правил, які передаються з покоління в покоління та руйнують ваше життя

Дізнайтеся, як не втратити себе у вирі стереотипів та непотрібних правил.

Є деякі речі, яким нас вчать з дитинства і які ми вважаємо правильними та зрозумілими. На превеликий жаль, батьки також можуть навчити поганому і допомогти дитині руйнувати своє життя.

Щастя

Щастя - поняття відносне
Щастя – поняття відносне

Щастя таке ж сама емоція, як біль, радість, смуток, сміх і все інше, а тому є доступним абсолютно будь-якій людині. Але часто людям здається, що вони ще недостатньо попрацювали над своїм життям, а тому не заслужили нічого хорошого, і тоді вони мимоволі починають саботувати власні спроби стати щасливішими.

Інтелект

Солідний вік зовсім не синонім високого інтелекту, тому до порад старших колег або родичів прислухатися варто не завжди. Зрозуміло, робити це потрібно у ввічливій формі, оскільки старість заслуговує на повагу. Але повага і підпорядкування – речі абсолютно різні.

Жіночі обов’язки

А чоловік себе обслужити не взмозі?
А чоловік себе обслужити не взмозі?

Давно пора подивитися на хлопчиків і дівчаток як на звичайних людей, яким необхідні базові навички виживання. Кожен, незалежно від статі, повинен вміти прибиратися, щоб не жити в свинарнику, і хоча б трохи готувати, щоб мати можливість поїсти.

Конфлікти

Уникнення конфліктів не кращий спосіб їх вирішення. Кожна дитина повинна знати, як йому вчинити в разі розбіжності з будь-ким, а особливо з однолітками. Це знання надасть великий вплив на його доросле життя, оскільки зі спірними ситуаціями ми стикаємося мало не щодня.

Успіх

З дитинства нас вчать, що маркерами успіху є предмети розкоші: великі квартири, дачі, приватні басейни, крута техніка, автомобіль і так далі. Хоча насправді їх наявність означає лише те, що у її власника є гроші на «іграшки», а деякі і зовсім набирають для цього кредити.

Хоча оточуючі як і раніше автоматично думають, що людина, яка має у володінні предмети розкоші, досягла успіху в житті. Але у кожного має бути своє розуміння успіху: хтось мріє про міцну сім’ю, комусь потрібно підвищення, а третім подобається подорожувати по світу автостопом і взагалі нічим не володіти.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Кліпмейкер Герман Нєнов розповів своє враження від роботи з Олею Поляковою: “Важка артилерія”. Всі подробиці

Олю Полякову вважають головною скандалісткою шоу-бізнесу, проте, якою насправді є жінка у роботі - знають лише одиниці.
Легендарні зірки

Чим живе і як виглядає 66-річна Валюха зі “Сватів” та чи планує акторка далі продовжувати кар’єру у серіалі

Тетяна Кравченко - справжня жінка-атмосфера. Її роль Валентини у серіалі "Свати" стала найяскравішою.
Борис Мойсеєв

Борис Мойсеєв вперше показав фото після перенесеної хвороби: скривлена посмішка та притиснута до себе рука

Борис Мойсеєв колись займав роль головного епатажника пострадянського простору. Втім, роки дали по собі знати. Артист серйозно хворів.
Камалія

Камалія кардинально змінила імідж: позбулася розкішного волосся та приховала перші зморшки на обличчі

Найбагатша співачка Україні показала фото з незвичним для неї образом. Нумо подивимося, як змінилася Камалія.

Популярне

Останні новини