Кіт став сиділкою в лікарні: дивовижна історія дивовижного кота, що допомагає іншим хвостатим одужати швидше

Коти мають унікальний дар поглинати негативну енергію та лікувати. Живий приклад - нижче у матеріалі.

Тварини – це останні янголи на Землі. Вони чисті душею та мають свою особливу природу. Тривалий час вчені думали, що у них немає мислення і свідомості, втім, цей вражаючий приклад має вас переконати у зворотньому.

Радеменес – кіт-медбрат.

Цього чорного кота звати Радеменес і в нього насправді золоте серце. Він вихованець ветеринарної клініки Schronisko dla Zwierzаt, яка знаходиться у місті Бидгош, Польша.

Радеменесу було всього 2 місяці, коли він потрапив до лікарні. Маленький буквально задихався від хвороби і ніхто не давав з лікарів втішних прогнозів. Ампула з ліками для евтаназії вже була заготовлена для звіряти.

Та доля усміхнулася! Кіт вижив та лишився у лікарні. Персонал помітив дуже цікаву звичку у пухнастого: він приходив до тварин, які перебували у важкому стані.

Кіт Радеменес з лікаркою.

Чорний кіт буквально сам приходить до хворих тварин у лікарні та сідає поруч. Персонал вважає, що так Радеменес втішає своїх чотирилапих братів. Він спить біля них клубочком, муркоче, вилизує і навіть медики бачили, що малий поправляє ковдрочки тваринам.

Кіт Радеменес біля свого “пацієнта”
Кіт Радеменес біля свого “пацієнта”

Йому байдуже: собака перед ним чи кіт, він все одно приходить, адже відчуває, що тварині дуже погано. До речі, за прикметою вважається, що саме чорні коти мають дар лікування та збирання поганої енергії.

Кіт Радеменес біля свого “пацієнта”

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини