В Україні почався бум близнюків: який регіон став рекордсменом та чим зумовлена така аномалія

Дитина в родини - це завжди щастя, а коли народжуються близнята - це справжнє диво. Дізнайтеся, чому в Україні почався бум народження близнюків.

Природою задумано, що у жінки може народитися лише одна дитина та інколи трапляється диво: на світ з’являються близнюки. Вчені вважають, що одна з кожних 83 вагітностей завершується близнятами. Та дані 2021 кажуть, що тепер одна з 42 вагітностей – це близнюки. Чому? Вважається, що на це вплинуло збільшення кількості штучного запліднення.

Найвідоміші радянські близнючки.

Унікальність цих діток полягає в тому, що одна яйцеклітина у процесі запліднення ділиться на дві або більше. На світ з’являються дуже схожі між собою дітки. Також є такий термін, як двійнята: зародки розвиваються з різних яйцеклітин, вони часто різної статі, схожі між собою не більш й не менше аніж звичайні брати чи сестри. Яскравим прикладом двійнят є діти Алли Борисівни та Максима Галкіна.

Родина Пугачової та Галкіна. Фото взято на просторах мережі.

В Україні у подружжя Валіхновських народилося аж четверо діток – всі близнята. Проживає велике сімейство на Кіровоградщині.

Анастасія Валіхновська, мама цієї орави, зазначає, що без підтримки чоловіка не знала б що й робити. Коханий запевнив, що разом вони виносять та виростять діток.

Та справжньою столицею близнюків в Україні можна вважати село Велика Копаня, що на Закарпатті.

Дивовижно, але з 40-х років минулого століття тут народжується кожного року рекордна кількість ідентичних діток.

Самі місцеві жителі пов’язують таку кількість близнюків та двійнят з чудодійною водою тутешнього джерела. Це підземне озеро з Копанського хребта, яке виявили геологи і яке підживлює все місцеві джерела. Кажуть, все, хто коли-небудь пробував воду з цього джерела, народжували близнюків або двійнят.

Схожі статті

У Лондоні в захваті від цих жіночих українських імен: 5 наймилозвучніших для європейців

Є такі українські жіночі імена, від яких європейці просто в захваті. Звучать для них м'яко, незвично та дуже приємно. Ми зібрали 5 імен, власниці яких у Європі доволі часто отримують компліменти.

Вам це не було потрібно: 5 маркетингових хитрощів, які змушують вас купувати більше продуктів

У магазинах усе розраховано до дрібниць. Розміщення стелажів, колір цінників, розкладка товару. Вони не випадкові, а ретельно продумані. Не для вашої зручності, ні. Для того, щоб ви більше купували.

Диня — це не фрукт і не ягода: вражаюча відповідь оперована на наукових дослідженнях

Навіть люди у віці й досі не знають правильної відповіді на це запитання. Більшість українців вважають, що диня це фрукт, або ягода. Утім, всі вони сильно помиляються щодо цього.

Перекис не лише до рани прикладають, а ще й до дзеркала, плитки, килимів – 6 важливих лайфхаків

Всі ми звикли змащувати невеличку ранку на пальці перекисом водню. А про інші властивості цього засобу ніколи й не чули. Тим часом препарат здатен на справжні дива у побуті.

84% населення Землі не знають, з чого роблять паприку: виробники розповіли всю правду

Паприку їдять майже всі. Але далеко не кожен знає, з чого та як вона насправді робиться. Ви здивуєтеся тому, наскільки все просто. А ще зможете приготувати смачну паприку самостійно.

Не петрушка і не кріп: цього не знають 99% українців – яку зелень додати в борщ для смаку

Кожна українська господиня має свій секрет смачного та наваристого борщу. Дізнайтеся, яку зелень можна додати в борщ під час приготування, щоб зробити його в рази смачнішим.