Неділя, 20 Червня, 2021

Віруючий чоловік вирішив укласти договір з Господом, щоб отримати Ламборгіні, через що опинився в лікарні

Хтось укладає договори з Дияволом, а хтось торгується з Господом.

Громадянин Зімбабве, лідер місцевої церкви Воскреслих Святих Марк Мурадзіра довгий час мріяв про розкішний спорткар. Втім, фінансове становище чоловіка не дозволяло йому подібне придбання навіть в кредит.

Договір, який був складений з Господом

Однак, гроші вмінню мріяти — не перепона. Марк фантазував, як може порадувати свою кохану, коли запропонує їй покататися на шаленій Lamborghini за 68,5 мільйонів місцевих доларів. Але, звісно, треба було придумати, де саме взяти такі великі гроші. У голову фантазера не прийшло нічого ліпшого, ніж укласти договір з Господом. Він запропонував своєму Богу, що буде тримати 40-денний піст, а натомість отримає від нього спорткар. Почекати на відповідь він, звісно, не захотів.

Для того, щоб ретельно виконати свою частину договору, він  зібрав особисті речі і пішов жити в гори. Туди, де його не будуть спіткати спокуси у вигляді смачної їжі. Але і це не допомогло. Через місяць з гаком угоду з небесами довелося розірвати, пише Daily Star, а замість спорткара оплачувати кілька великих медичних рахунків.

Результат угоди

На 33-й день вигідної угоди здоров’я Марка не витримало і він втратив свідомість. Чоловіка знайшли його друзі, які й оплатили усі витрати на лікування. Тепер йому потрібно буде віддати серйозні гроші за реабілітацію та погасити борги. Зараз чоловік іде на поправку.

Варто підкреслити, що у бесіді з журналістами який єпископ тієї ж церкви лідером, якої був Марк припустив, що він занадто буквально сприйняв його слова. Адже Єпископ сказав йому, що необхідно по статися, щоб знайти роботу. Марк тоді був безробітним.

“Він повинен був почати постити, щоб знайти роботу, так як весь цей час був безробітним”, – зазначив чоловік.

Поділіться статтею

Тіна Кароль

Фантомний біль. Як Тіна Кароль переживала смерть чоловіка Євгена Огіра і що тримало її на ногах: це не син

Тіна Кароль знову заговорила про свою трагедію та доповнила її деталями.
Настя Каменських

“Дякую тобі за все”. Настя Каменських попрощалася та розсталася з найближчим чоловіком у своєму житті

Настя Каменських досі переживає білі утрати і намагається з ними впоратися, як може.

Популярне

Останні новини