Червона нитка на зап’ясті: для чого вона, скільки вузлів і як загадати бажання?

Червону нитку на зап'ясті останнім часом можна побачити навіть у політиків на телеекранах. Що ж, вони також люди і мають свої маленькі слабкості. Але, чи всі знають, що насправді приховане у цьому безневинному захопленні?

Цей символ  пов’язаний з релігією Кабали (духовне містично-філософське вчення юдаїзму) і походить з давнього ізраїльського міста Нетівот. За переданнями кабалістів, гробниця ізраїльської жінки-матріарха Рахілі, яка є праматір’ю всього людства, була пов’язана саме червоною ниткою. Тому вважається, що, червона нитка є оберегом, який позбавить від порчі, пристріту, неприємностей, додасть життєвої енергії, допоможе прийняти правильне рішення. Зробить голову ясною, а вчинки – благородними.

Рекламу червоній нитці зробила американська зірка, вокалістка Мадонна, яка сповідує Кабалу, і яка принагідно, у одному з інтерв’ю, сказала, що червона нитка на зап’ясті допомогла їй стати успішною і знаменитою.

Червона нитка як данина моді
Червона нитка як данина моді

Вона вперше й розповіла, що нитка має бути вовняною. На ній потрібно зав’язати сім вузликів, які будуть відповідати вашим бажанням.

Трохи наївно, звісно, але люди завжди шукають легких шляхів. Тому повально надягли на ліве зап’ястя червону нитку. Чому на ліве? Бо, нібито, добро в людину вливається через правe руку, а зло – через ліву, і червоний колір, який відповідає планеті Марс, зупинить його. Тут, я б також посперечалася – скільки злих, паскудних і недобрих дій роблять звичайні люди саме правою рукою і тільки шульги (лівші), яких у порівнянні зі всім людством одиниці − лівою.

Але, як сказав, один мудрий чоловік, хто у що вірить – та сила йому й допомагає.

Мабуть, виходячи з цієї мудрості, християнська релігія відкидає усі ці твердження і вважає їх забобонами. А підґрунтям для забобонів завжди є язичництво. Язичник  позбавляє себе дії Святого Духа і не отримує Божої благодаті, вважають християнські священники.

Тому, це знов питання вибору – кому поклоняєшся і на чиєму полі хочеш грати?

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини