Червона нитка на зап’ясті: для чого вона, скільки вузлів і як загадати бажання?

Червону нитку на зап'ясті останнім часом можна побачити навіть у політиків на телеекранах. Що ж, вони також люди і мають свої маленькі слабкості. Але, чи всі знають, що насправді приховане у цьому безневинному захопленні?

Цей символ  пов’язаний з релігією Кабали (духовне містично-філософське вчення юдаїзму) і походить з давнього ізраїльського міста Нетівот. За переданнями кабалістів, гробниця ізраїльської жінки-матріарха Рахілі, яка є праматір’ю всього людства, була пов’язана саме червоною ниткою. Тому вважається, що, червона нитка є оберегом, який позбавить від порчі, пристріту, неприємностей, додасть життєвої енергії, допоможе прийняти правильне рішення. Зробить голову ясною, а вчинки – благородними.

Рекламу червоній нитці зробила американська зірка, вокалістка Мадонна, яка сповідує Кабалу, і яка принагідно, у одному з інтерв’ю, сказала, що червона нитка на зап’ясті допомогла їй стати успішною і знаменитою.

Червона нитка як данина моді
Червона нитка як данина моді

Вона вперше й розповіла, що нитка має бути вовняною. На ній потрібно зав’язати сім вузликів, які будуть відповідати вашим бажанням.

Трохи наївно, звісно, але люди завжди шукають легких шляхів. Тому повально надягли на ліве зап’ястя червону нитку. Чому на ліве? Бо, нібито, добро в людину вливається через правe руку, а зло – через ліву, і червоний колір, який відповідає планеті Марс, зупинить його. Тут, я б також посперечалася – скільки злих, паскудних і недобрих дій роблять звичайні люди саме правою рукою і тільки шульги (лівші), яких у порівнянні зі всім людством одиниці − лівою.

Але, як сказав, один мудрий чоловік, хто у що вірить – та сила йому й допомагає.

Мабуть, виходячи з цієї мудрості, християнська релігія відкидає усі ці твердження і вважає їх забобонами. А підґрунтям для забобонів завжди є язичництво. Язичник  позбавляє себе дії Святого Духа і не отримує Божої благодаті, вважають християнські священники.

Тому, це знов питання вибору – кому поклоняєшся і на чиєму полі хочеш грати?

Схожі статті

Як правильно обсмажити буряки, щоб борщ мав неймовірний насичений колір та смак: таке варто знати

Борщ – страва, яка є символом української кухні. Головний секрет приготування криється в правильній обробці буряків. Розповідаємо, як обсмажити їх так, аби отримати насичений колір та смак.

Досить припускатися цих банальних помилок: як правильно зберігати кисломолочний сир, щоб довго був свіжим

Ділимося корисними порадами, як варто зберігати кисломолочний сир, щоб він довго був свіжим. Це має знати кожна господиня. Досить припускатися банальних помилок.

Модний образ на 14 лютого: 14 романтичних ідей, що одягнути на побачення – дрес-код на День закоханих

Не знаєте, що одягнути на День закоханих? Експертка "Сенсації" Кириленко Єлена розповідає, як підкреслити романтичний настрій 14 лютого своїм образом.

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.