Четвер, 4 Березня, 2021

Україна восени: найкрасивіші парки нашої країни, які обов’язково потрібно відвідати (10 ФОТО)

Щоб оцінити красу осінніх пейзажів, варто вибратися на вихідні подалі від міста. Рекомендуємо красиві і самобутні українські парки.

Восени природа особливо прекрасна, буяє золотими фарбами і надихає на творчість. Недаремно осінь так любили відомі поети і художники. Щоб помилуватися красою золотої осені, варто вибиратися на природу і ми порекомендуємо вам насправді чарівні парки, які до того ж знаходяться недалеко від Києва.

Дендропарк “Софіївка” в Умані

Неймовірно красивий парк, справжній шедевр садово-паркового мистецтва, історія якого почалася з великого кохання. Красуня Софія сказала польському магнату Станіславу Потоцькому, що її дуже сподобався кримський парк Аркадія. Тоді закоханий шляхтич звелів побудувати в своєму володінні не менш красивий парк, і назвав його на честь цієї загадкової і чарівної жінки. Зараз в цьому чудовому парку можна побачити близько 3323 видів флори: різноманітних кущів, дерев, екзотичних рослин і квітів.

Софіївка
Софіївка

В парку ви можете також побачити фонтан «Змій», великий водоспад, статуї древніх богів, підземну річку, тут водяться лебеді і качки. В «Софіївці» є багато цікавих розваг, зокрема, водних, можна покататися на катемарані чи човні.

Софіївка
Софіївка

Міжрічинський парк

Знаходиться неподалік від Києва, тож понасолоджуватися природою сюди можна приїхати на вихідні.

Цей ландшафтний парк був заснований в 2002 році. Міжрічинський парк є найбільшим в нашій країні, він і насправді дуже великий – його площа більше 100 тисяч гектарів. Знаходиться він у Чернігівській області.

Міжрічинський парк
Міжрічинський парк

Тут ви можете провести осінній вихідний серед дрімучих лісів, боліт та пісків. Від’їхавши на 100 км від столиці, ви потрапите в царство дикої природи, тут все по-справжньому: журавлині болота, боброві греблі, лісові масиви, піщані дюни, вовчі лігва та сліди хижої рисі. Є тут і річки та озера, а свою назву парк отримав завдяки розташуванню в межиріччі рік Дніпра та Десни.

Міжрічинський парк
Міжрічинський парк

Парк “Межигір’я”

Прекрасне місце як для відпочинку, так і для роботи в приємній обстановці, якщо ви працюєте дистанційно. Резиденція експрезидента України Віктора Януковича у селі Нові Петрівці на Київщині тепер відкрита для всіх бажаючих.

Межигір’я
Межигір’я

Квіти, дерева, мости, тераси, альпійські гірки, водоспади, фонтани, різні тварини, в тому числі екзотичні – тут є все, і в гарному доглянутому стані. Тут також є зоопарк, вольєр зі страусами, кінологічний центр, тенісний корт, поле для гольфу, вертолітний майданчик, музей ретроавтомобілів – загалом все, чого душа забажає.

Межигір’я
Межигір’я

Парк природи “Беремицьке”

Цей мальовничий парк знаходиться на лівому березі Десни на Чернігівщині. Тут можна помилуватися осінніми краєвидами і пофотографуватися на тлі первозданнї природи Полісся. Також можна побачити різних тварин в їхньому природному середовищі. Адже в цей парк переселили багато диких тварин. Справжньою гордістю “Беремицького” називають польських коників (тарпанів), також тут можна зустріти оленів, диких кабанів, лосів, косуль.

Беремицьке
Беремицьке

В парку «Беремицькому» можна взяти участь в екскурсії, орендувати невеликий будиночок, провести пікнік на природі або повчитися верхової їзди.

Беремицьке
Беремицьке

Національний заповідник “Переяслав”

Помилуватися осінню, а також краще познайомитися з історичним минулим, можна в історико-етнографічному заповіднику “Переяслав” в Переяслав-Хмельницькому Київської області. Він вважається одним з найбільших музейних комплексів в Україні. Тут ви легко знайдете, що подивитися: на території заповідника розташовані понад триста цікавих пам’яток історії та архітектури.

Переяслав
Переяслав

Варто звернути увагу на музей архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини – це перший в країні музей під відкритим небом, який відтворює атмосферу українського села. Також тут можна відвідати церкву Покрови Пресвятої Богородиці, збудовану на початку XVII століття. В заповіднику віє старовиною: тут є дзвіниця початку XVIII століття, хати другої половини XIX століття, водяні та вітряні млини і навіть козацька фортеця.

Переяслав
Переяслав

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини