Понеділок, 8 Березня, 2021

Лист шотландського пастора, написаний на «Титаніку», продадуть на аукціоні

Упродовж сторіччя історія «Титаніка» - британського трансатлантичного пароплава, який зіткнувся з айсбергом у Північній Атлантиці, не перестає хвилювати людство. Звісно ж, не самого корабля, а трагічна доля 1,5 тисячі нещасних, які загинули тоді. І сто років потому все ще знаходяться нові свідоцтва.

На цей раз співчуття викликав 39-річний баптистський проповідник Джон Харпер і його лист до іншого священика, пастора Янга, написаний за три дні до трагічних подій. У листі о.Джон дякував за можливість послужити в його церкві на Пейслі-Роуд в Чикаго. Про це повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на The Christian Post.

Мій дорогий брат Янг, я пишу вам ці рядки як раз перед тим, як ми прибудемо в Квінстаун. Поспішаю запевнити, що я не забув Вас і особливо вашу доброту, поки ми були на півночі

Під час зустрічі тих, хто вижив, один чоловік розповідав, що пастор Джон Харпер не переставав сповіщати благу звістку навіть під час потоплення корабля. Він ходив між людьми, підбадьорував їх і, будучи уже сам у воді, продовжував втішати людей.

Трохи згодом цей свідок, усвідомивши те, що проповідував священник, покаявся і прийняв Ісуса Христа, ставши останнім наверненим Ждона Харпера.

Християнський священник Харпер плив з Англії в Америку, щоб провідати свою сестру і племінницю, а виконав місію, гідну апостолів Ісуса Христа.

Останній лист у своєму житті, який він написав на бланку Титаніка 11 квітня 1912 року, можливо, щоб заповнити якось час, свідчить про нього як про уважну, вдячну, чуйну людину. А його вчинки слугують нам взірцем поведінки справжнього християнина і вірного слуги Божого.

Лист мають намір виставити  на аукціоні Henry Aldridge & Son Ltd 14 листопада. За інформацією  аукціонного дому початкова ціна стартує з $ 39 487,05.

 

Поділіться статтею

Андрій Данилко та Інна Білоконь

Андрій Данилко та його “дружина” Інна Білоконь гайнули разом на відпочинок: не можуть один без одного

Колись Андрій Данилко натякнув на те, що мав стосунки з партнеркою. Що між ними зараз?
Ксенія Мішина

Екс-холостячка Ксенія Мішина перефарбувалась у блондинку і позбулася довгого волосся: схожа на чоловіка

Ксенія Мішина здивувала своїх шанувальників нереальним перевтіленням.

Популярне

Останні новини