Що подарувати коханим, подругам, мамам та сестрам у Міжнародний жіночий день: ідеї подарунків на 8 березня

До 1910 року голос жінок, на жаль, не був цінним та почутим, оскільки в ті часи був впевнений стереотип, що жінки не такі розумні, як чоловіки й взагалі нічого не розуміють у справах життя. Тому, чоловіки свідомо зневажали жінок та їх думки. Але на щастя, все змінилося і тепер жінки мають майже рівні права з чоловіками. Проте розподіл все ще є, і він йде зі сторони чоловіків.

Тому, у світі Міжнародний жіночий день відзначається 8 березня з 1910 року, а у пострадянських країнах з 1917 року. Тож, саме з того часу 8 березня є святом весни та жінок, коли заведено дарувати тюльпани. Але можна вигадати подарунки цікавіше ніж квіти, а букет буде приємним додатком.

Парфуми

Парфуми

Кожна дівчина звикла обирати парфуми на сезон, тож, звісно весною кожна хоче пахнути більш свіжими ароматами. Тому поцікавтеся, які парфуми бажає жінка аби подарунок був приємним та корисним.

Аксесуари

Аксесуари

Весна – це пора мінливої погоди, а дівчата люблять хизуватися нарядами чи яскравими аксесуарами, тому поцікавтеся, можливо є прикраси або сумочка яку хоче жінка і презентуйте їй це разом з тюльпанами або іншими квітами.

Вечірка

Вечірка

Неважливо з ким дівчина буде проводити цей день, можна влаштувати вечірку в барі з подругами та родичками, а можна й з хлопцем. Тому, ви можете або влаштувати романтичний вечір на двох, або ж організувати вечір з подругами, аби вона розслабилась.

Релакс

Релакс

Якщо жінка багато працює, то подаруйте їй релакс, це може бути масаж, похід у спа або навіть баня. Повірте, за таке проведення часу кожна дівчина буде дуже вдячна, адже це прояв турботи.

Схожі новини