Шість звичок жінок, у яких завжди є гроші: вчимося грамотно розподіляти фінанси та бути впевненими у майбутньому

Щоб бути фінансово забезпеченим не обов'язково безпросвітно працювати. Важливо виробити у собі звичку правильно мислити і правильно діяти, щоб гроші затримувалися у вас.

Щоб виробити у собі мислення успішної людини потрібно дотримуватися принципів, про які розповідає у своєму Instagram консультант з фінансової грамотності Анна Черепанина.

Не поспішайте з покупкою

Перш ніж купити, прикиньте усі варіанти: порівняйте ціни у магазинах, а також у Інтернет-магазинах.

Може статися, що поки ви прицінювалися і вибирали, то вже й потреба у речах пропала.

Заплатіть найперше собі

Заощадження − це дуже важливий принцип для того, щоб водилися гроші. Для відкладення грошей  головне – регулярність.

Поставте нагадування на телефон, або налаштуйте в Інтеренет-банкінгу переказ відсотка від сум, які зараховуються на ваш рахунок.

Зробіть вихідний посеред тижня

Такий вихідний потрібний для розвантаження від одноманітності, щоб провести його, як хочеться – з товаришкою, з коханою людиною, з книжкою у ліжку, у spa салоні Байдуже як, головне, щоб не за комп’ютером.

Звичайно, якщо ви працюєте повний робочий тиждень, то зробити це буде важко. Тоді візьміть хоч би один відгул на місяць. Але цей день присвятіть собі.

Полюбіть себе

Якщо ви любите і турбуєтеся про себе, то здатні любити і можете потурбуватися й про когось. Так воно працює.

Напишіть два списки. У перший занесіть те, що вас  потішить. А в другий – те, що вас потішить і коштує до двох доларів. Так за будь-якої фінансової ситуації ви завжди матимете можливість догодити собі.

Будьте вдячні

Будьте вдячні за все, що у вас уже є. Коли ви вдячні, то не блокуєте нові можливості. Не конценртуєтеся на проблемах, негараздах, не критикуєте вся і всіх, а відпускаєте негатив і закликаєте у своє життя нові пропозиції і нові можливості.

Схожі статті

Вам це не було потрібно: 5 маркетингових хитрощів, які змушують вас купувати більше продуктів

У магазинах усе розраховано до дрібниць. Розміщення стелажів, колір цінників, розкладка товару. Вони не випадкові, а ретельно продумані. Не для вашої зручності, ні. Для того, щоб ви більше купували.

Диня — це не фрукт і не ягода: вражаюча відповідь оперована на наукових дослідженнях

Навіть люди у віці й досі не знають правильної відповіді на це запитання. Більшість українців вважають, що диня це фрукт, або ягода. Утім, всі вони сильно помиляються щодо цього.

Перекис не лише до рани прикладають, а ще й до дзеркала, плитки, килимів – 6 важливих лайфхаків

Всі ми звикли змащувати невеличку ранку на пальці перекисом водню. А про інші властивості цього засобу ніколи й не чули. Тим часом препарат здатен на справжні дива у побуті.

84% населення Землі не знають, з чого роблять паприку: виробники розповіли всю правду

Паприку їдять майже всі. Але далеко не кожен знає, з чого та як вона насправді робиться. Ви здивуєтеся тому, наскільки все просто. А ще зможете приготувати смачну паприку самостійно.

Не петрушка і не кріп: цього не знають 99% українців – яку зелень додати в борщ для смаку

Кожна українська господиня має свій секрет смачного та наваристого борщу. Дізнайтеся, яку зелень можна додати в борщ під час приготування, щоб зробити його в рази смачнішим.

Супермаркети України оновили ціни на яйця: скільки зараз коштують 10 штук домашніх і магазинних

В українських супермаркетах оновлено ціни на курячі яйця. В яку сторону – більшу чи меншу, змінилась вартість популярного продукту, читайте в наступному матеріалі від "Сенсації".