Дмитро Разумков: придивіться до нього, можливо це наш наступний Президент?

Завжди стриманий і виважений, на робочому місці демонструє обізнаність і професійність. Династійний політик Дмитро Разумков заробляє в українців все більше симпатій. Заробляє для чого?

Здається місце голови Верховної Ради при Президентові Зеленському для Дмитра Разумкова було визначене ще до перемоги команди на виборах. В кожному разі, до цього часу ще ніхто не ставив під сумнів його відповідність займаній посаді.

Через рік його керівництва парламентом багато хто з політологів почав називати Разумкова представником нового покоління політиків і навіть ймовірним майбутнім Президентом країни.

Нещодавно, відповідаючи на запитання видання Welt, чи не плекає він думок з приводу того, щоб посісти вищий пост, Разумков відповів, що у нього багато поточних завдань, які стоять перед Україною і які потрібно виконувати і що фантазувати у нього немає часу.

Відповідь гідна справжнього політика.

До наступних виборів чекає ще довгий шлях. Перед Україною стоять великі проблеми. Тепер нам потрібно зосередитися на їхньому вирішенні, а не на політичних амбіціях.

Дмитро проявив й неабияке почуття гумору, сказавши, що його посада голови парламенту німецькою звучить як президент парламенту. “Так що, принаймні певною мірою, я вже президент”, – заявив Разумков.

І ще Дмитро, як справжній політик, закинув кісточку, сказавши, що ще два роки тому він уявити не міг, що стане головою парламенту. Шляхи Господні несповідимі.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини