Молитва, яку потрібно читати, коли зав’язли у проблемах і негараздах

Усім нам відомі такі періоди в житті, коли негаразди сиплються на голову, як з міха. Поетеса Ліна Костенко влучно про це сказала так: «А вже коли на горе, то, як з гори». Але християни і на такий випадок мають молитву-щит.

Це давня заступницька молитва. Її передавали через покоління з роду в рід. Нею моляться, коли виникають обставини непереборної сили, коли, здається, нізвідки посипалися проблеми, негаразди.

Господи Всемогутній, Отче!

Прости мені всі гріхи і прогрішення, які вчинив(-ла) коли-небудь думкою, словом, вчинком і недбальством. Дякую Тобі, що Ти зі мною і дякую за Твою велику жертву відкуплення світу і моєї душі.

Допоможи мені і в нинішній ситуації. Дозволь з надією підносити руки в молитві до Тебе, що допоможеш відповісти мені на запитання, які мене турбують, підкажеш вихід із важкої ситуації і упорядкуєш все, що тепер відбувається у моєму житті мені на користь. Звільни мене світлом свого лиця від страху, навчи співчуття і дай сили прийняти будь-які обставини.

Матінко Всевишня Заступнице, моли Бога про мене грішного(-у), щоб зглянувся на моління мої. Потурбуйся, щоб мій небесний покровитель, святий (ім’я) і ангел-охоронець були завжди біля мене. Щоб пильнували моє думання і моє діяння і спрямовували їх по волі Божій.

Святий покровителю (ім’я), дякую тобі за духовний супровід. Моли Бога про вирішення моїх проблем (перелічити). Ангеле Божий, хоронителю, моли Бога про мене грішну і охороняй у кожну хвилину, у кожному місці перебування, на кожний день і час. Амінь.

Але треба пам’ятати, що ніщо ні звідки не береться і нікуди не зникає. У всесвіті, у бутті все має причинно-наслідковий характер.

Щоб у вас не виникало таких складних обставин і періодів, потрібно примиритися з Богом. Піти до церкви, приступити до Святої Тайни покаяння, прийняти Святе Причастя. Вести духовне безгрішне життя, молитися зранку і ввечері. Не допускати у своє життя негативу пов’язаного із такими гріхами як заздрість, крадіжка, обмовляння, нечистота.

Дякувати Богові за все, що дає – добре і, на наш людський погляд, недобре, але Він один знає для чого щось нам допускає. І просити Його про допомогу. А Він, Господь, єдиний безгрішний істинний дав обіцянку, що не залишить нас до кінця віку. Тому довіряймо Йому, надіймося на Нього і будьмо щасливі.

 

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.
Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.

Популярне

Останні новини