Молитва, яку потрібно читати, коли зав’язли у проблемах і негараздах

Усім нам відомі такі періоди в житті, коли негаразди сиплються на голову, як з міха. Поетеса Ліна Костенко влучно про це сказала так: «А вже коли на горе, то, як з гори». Але християни і на такий випадок мають молитву-щит.

Це давня заступницька молитва. Її передавали через покоління з роду в рід. Нею моляться, коли виникають обставини непереборної сили, коли, здається, нізвідки посипалися проблеми, негаразди.

Господи Всемогутній, Отче!

Прости мені всі гріхи і прогрішення, які вчинив(-ла) коли-небудь думкою, словом, вчинком і недбальством. Дякую Тобі, що Ти зі мною і дякую за Твою велику жертву відкуплення світу і моєї душі.

Допоможи мені і в нинішній ситуації. Дозволь з надією підносити руки в молитві до Тебе, що допоможеш відповісти мені на запитання, які мене турбують, підкажеш вихід із важкої ситуації і упорядкуєш все, що тепер відбувається у моєму житті мені на користь. Звільни мене світлом свого лиця від страху, навчи співчуття і дай сили прийняти будь-які обставини.

Матінко Всевишня Заступнице, моли Бога про мене грішного(-у), щоб зглянувся на моління мої. Потурбуйся, щоб мій небесний покровитель, святий (ім’я) і ангел-охоронець були завжди біля мене. Щоб пильнували моє думання і моє діяння і спрямовували їх по волі Божій.

Святий покровителю (ім’я), дякую тобі за духовний супровід. Моли Бога про вирішення моїх проблем (перелічити). Ангеле Божий, хоронителю, моли Бога про мене грішну і охороняй у кожну хвилину, у кожному місці перебування, на кожний день і час. Амінь.

Але треба пам’ятати, що ніщо ні звідки не береться і нікуди не зникає. У всесвіті, у бутті все має причинно-наслідковий характер.

Щоб у вас не виникало таких складних обставин і періодів, потрібно примиритися з Богом. Піти до церкви, приступити до Святої Тайни покаяння, прийняти Святе Причастя. Вести духовне безгрішне життя, молитися зранку і ввечері. Не допускати у своє життя негативу пов’язаного із такими гріхами як заздрість, крадіжка, обмовляння, нечистота.

Дякувати Богові за все, що дає – добре і, на наш людський погляд, недобре, але Він один знає для чого щось нам допускає. І просити Його про допомогу. А Він, Господь, єдиний безгрішний істинний дав обіцянку, що не залишить нас до кінця віку. Тому довіряймо Йому, надіймося на Нього і будьмо щасливі.

 

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.

Молитва за зцілення хворих дітей від усіх недуг до Ісуса, Богородиці та Матрони Московської

Хвороба ніколи не обіцяє нічого хорошого, а особливо важко, коли хворіє дитина. У такі моменти не опустити руки допоможе молитва.

Молитва матерям і дружинам за здоров’я воїнів, що хоробро захищають Україну. Господи, вбережи наших героїв

Ні для кого не секрет, що українські військові щоденно захищають країну на Донбасі. Підтримаємо їх добрим словом та молитвою.

Радуниця 2021: традиції поминального вівторка, що не можна робити в цей день та як поминати покійних

Радуницю завжди відзначають у вівторок другого тижня після одного з найбільших православних свят — Великодня. У 2021 році цей день припадає на 11 травня.