Слов’янський гороскоп на 2022 рік: як Кричущий Півень вплине на фінанси та особисте життя — повний розбір

Слов'янський гороскоп на 2022 включає в себе прадавні знання зі слов'янської культури. Новий рік згідно з ним слід відзначати з урахуванням знань про тварин, яким належить цей рік. Читайте повний астрологічний прогноз на 2022 за слов'янським календарем та обдумано будуйте найближче майбутнє.

Настане 2022 рік за слов’янським календарем 20 березня, це буде рік Златорогого Туру, а до цього часу правитиме Півень, що кричить – символ 2021, що минає. Назви тварин у гороскопі мають метафоричний характер, повністю передають особливості звіра та визначають загальний настрій року, якому цей тотем опікується.

Слов’янський гороскоп на 2022 під управлінням Півня

Слов’янський гороскоп на 2022 під управлінням Півня

2022 рік за слов’янським календарем – рік тварини-покровителя, яка любить повільні святкування, умиротворену атмосферу, прості, але ситні страви. Тому, щоб порадувати Півня, потрібно зустріти його правильно: у родинному колі, близьких друзів за простою, але ситною святковою трапезою.

Повний Слов’янський гороскоп на 2022 під управлінням Тура

Повний Слов’янський гороскоп на 2022 під управлінням Тура

Прототипом Златорогого Тура є бик – тварина, в характері якої переплетені стійкість, впертість, надійність і терплячість, запальність і схильність до спалахів люті. Слов’яни шанували його за силу і витривалість і ототожнювали з богом Велесом. Рік златорого туру обіцяє бути успішним і результативним, але тільки для тих, хто готовий попрацювати. Він нагадає про силу компромісів та важливість соціальних зв’язків. Золоторогий Тур милостивий до всіх, але не терпить апатії, щоб залучити його заступництво повною мірою слід не піддаватися лінощам, виявляти сміливість та ініціативність.

2022 за слов’янським календарем – рік примирення з минулими образами, рік прощення. Згідно з астрологічним прогнозом на 2022 Золоторогий Тур обіцяє особливе заступництво тим, хто зумів пробачити чи залишити в минулому образи і біль від зради, зумів погасити в собі багаття ненависті та бажання відплати.

реклама

Поділіться статтею

Тоня Матвієнко прокоментувала розрив батьків

Тоня Матвієнко вперше розповіла, чому Ніна Митрофанівна виставила її батька з хати: “Там така ситуація”

0
Відома українська співачка Тоня Матвієнко вперше прокоментувала розлучення своїх батьків – народної артистки Ніни Митрофанівни Матвієнко та живописця Петра Гончара. Нещодавно стало відомо, що вони почали жити окремо після кількох десятків років життя у шлюбі.
Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто витратити на задоволення

Гороскоп на 4 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє багато приємних моментів, зустрічі з людьми, що приносять лише радість, реалізацію планів, справдження надій. Можливо ви знайдете те, що давно втратили, або дізнаєтеся відповіді на свої питання.
На Новий рік 2022 готуємо крабовий салат по-новому

Крабовий салат по-новому: рецепт новорічного салату на святковий стіл – виходить смачніше за олів’є

0
Крабовий салат вже давно став класикою нарівні з олів'є, шубою та іншими новорічними салатами. На святковому застіллі завжди знайдеться місце для цікавих страв, і саме таким є наш сьогоднішній рецепт. Приготуйте на Новий рік 2022 салат з крабами, який дещо відрізняється від класичного – гості будуть в захваті.
Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині

Марічка Падалко зворушливо заговорила про поповнення у родині, а у мережу злили фото вагітної ведучої

Марічка Падалко вже має вельми велику родину. Та нещодавно у мережі спливло фото, де зірка "плюсів" показує свій округлий живіт. Невже четверта дитина у зіркового подружжя Падалко і Соболєва на підході? Дізнайтеся всю правду у матеріалі.
Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура

Чи існує насправді старша донька Мохаммада Захура: дівчину ніхто не бачив, а Камалія навіть говорити не хоче

Шлюб Мохаммада Захура і Камалії вважається майже зразковим. Втім, і у їхніх стосунках без таємниць не обходиться. Відомо, що пакистанський бізнесмен був вже одруженим, і ходять чутки про те, що чоловік має двох дорослих дітей. Та наскільки це правда?

Популярне

Останні новини