Зірковий гороскоп для Стрільців на 18 березня: Христині Решетнік та Ахтему Сеітаблаєву варто побути з рідними

Стрілець – обережний, але не боїться майже нічого та нікого. Саме Стрільці найчастіше обирають собі небезпечні професії та займаються екстремальними видами спорту. Вони мають схильність, що допомагає обходити стороною ризиковані ситуації та травми. Представники цього знака не беруть до уваги загальноприйняті стандарти чи перспективи, які обіцяють успіх, віддавши перевагу власним уявленням і схильностям, які є непостійними, адже Стрільці приймають рішення спонтанно і часто змінюють обрану точку зору на протилежну, і це відбувається з ними миттєво, інколи вони й самі себе не розуміють.

Скорпіон

Стрільці переконані, що вони бездоганні, тому навіть на об’єктивну критику вони ніколи не реагують, а корисні поради не беруть і грубіянять, бо знають, що лише вони завжди мають рацію. Якщо Стрільці сидять якийсь час без справ, то починають страждати від суму. Саме з цієї причини робота їм необхідна подібно до повітря, але змушує іноді поступитися інтересами сім’ї та вільним часом, і це часто додає їм дискомфорту у житті.

Ахтем Сеітаблаєв

Одним з зіркових представників цього знаку є український режисер Ахтем Сеітаблаєв. Він є справжнім Стрільцем, оскільки його темперамент не поступається його досягненням. Чоловік зробив свою кар’єру самостійно, та дуже великий шлях пройшов заради того, що він має зараз. Саме вміння не реагувати на критику, дало йому змогу стати тим, ким він є тепер.

Христина Решетнік

Ще однією зірковою представницею цього знаку є дружина відомого телеведучого Христина Решетнік. Вона також завжди йде до своєї мети та не зупиняється ніколи перед складнощами.

Прогноз для Стрільців на 18 березня

Прогноз для Стрільців

У вісімнадцятий день весни Стрільцям варто бути разом зі своїми рідними, тим паче цей день випадає на вихідний, тож можливість точно буде гарною.

Популярне зараз

Схожі новини