Зірковий гороскоп для Риб на 23 березня: Максу Барських та Віталію Козловському варто берегти енергію

Риби – це дуже спокійний знак Зодіаку. Вони природжені психологи та екстрасенси, а також, добре маніпулюють оточенням. Щоб співпраця з ними була плідною, добре мати особисті стосунки та спільні ідеали. Риби наділені здатністю зберігати себе у стані спокою, не дозволяючи таємним переживанням вивести їх із зони душевного комфорту. Риби є природженими ідеалістами, їм притаманний комплекс Робін Гуда, захисника бідних та знедолених, і це не завжди грає з ними злі жарти.

Риби

Рішучість і наполегливість є сильними сторонами цього знака. Ухильність, відсутність самодисципліни, потурання своїм та чужим слабкостям, схильність уникати відповідальності за свої вчинки, а також відсутність моральних кордонів є показником характеру Риб. Риби тримаються осторонь конфліктів та суперництва, віддаляючись подалі в той момент, коли ситуація перейде від мирної до надзвичайно небезпечної. Риби непостійні натури, вони дуже гнучкі за своєю природою, а також є часто мінливими Їхні погляди. Риби вислизнуть із будь-яких небажаних відносин і на диво, їм завжди це вдається добре.

Макс Барських

Одним із зіркових представників цього знаку є український популярний співак та справжня суперзірка Макс Барських. Він досить творча людина, яка досягла великих успіхів у кар’єрі. Максим в реальному житті дуже спокійний, тихий та домашній. Тому підхід до нього знайти не просто.

Віталій Козловський

Ще одним зірковим представником цього сузір’я є співак, який підкорив своєю красою і талантом – Віталій Козловський. Чоловік також зміг досягти вершин у творчій діяльності й він також є досить закритою людиною, яка важко підпускає до себе людей. Тому, знайти кохання йому не легко.

Прогноз для Риб на 23 березня

Прогноз для Риб

У двадцять третій день весни Рибам важливо берегти свою енергію, яка може принести шалені успіхи у будь-якій новій справі. Тому, розпиляти її на своє оточення та непотрібні справи не варто.

Популярне зараз

Схожі новини