Неділя, 20 Червня, 2021

Місяць уповні: чого чекати, що можна і чого не можна робити

31 жовтня Місяць вдруге у жовтні досягне свого апогею. Це нетипово для нього. Але раз у 2-3 роки він поводиться саме так – хоче, щоб ми його спостерігали у всій красі тринадцятий раз. На цей випадок нічне небесне світило має окрему назву − «Блакитний Місяць». Чого від нього чекати – читайте далі.

Як стверджують астрономи у назві йдеться не про колір, а про унікальність явища – чотири повні замість традиційних трьох за один астрономічний сезон.

Місяць має сильний вплив на усе живе. Люди давно помітили, що від того, який Місяць залежить їх самопочуття, стан рослин та тварин, морські приливи і відливи.  І тут немає ніякої магії  − у природі все взаємодіє. Але від цього знання не завжди стає легко, бо, зокрема,  повня, має здатність загострювати як позитивні, так і негативні людські якості, емоції, схильності, виявляти і загострювати недуги. Простіше кажучи, у повню − все «на повну».

Що добре робити у повню?

Астрологи радять у цей період не боятися і втілювати найсміливіші свої плани, особливо – творчі. Втім, робити це потрібно наперед обдумавши. Буде зле, якщо ви вночі потелефонуєте давньому товаришу і запропонуєте ділове партнерство – товариш може не зрозуміти.

Вдалим є період для різноманітним брифінгів, прес-конференцій, презентацій, виставок. Заходи пройдуть вдало, надовго запам’ятаються і матимуть позитивний ефект.

Також вдалим вважається період повні для освідчення в коханні. А інтимна близькість з коханою людиною принесе незабутні відчуття і враження.

Добре у повню зрізати квіти, особливо лікарські, бо тоді всі соки найбільше зосереджуються у верхній частині рослини. Також зібрані фрукти і овочі матимуть особливий аромат і смак.

Добре кардинально змінювати імідж, але, якщо тільки ви психологічно до цього готові. Скажімо, пофарбоване у рожевий колір волосся у повню може вас шокувати на другий день.

Що небажано робити у повню?

Абсолютно протипоказано планувати на цей день будь-які оперативні втручання, бо вони можуть супроводжуватися об’ємними кровотечами. Це стосується також різноманітних косметичних процедур, вони можуть закінчитися шрамами.

Усі городники і садоводи знають, що за півтора дні до і після повні не можна без особливої потреби рухати рослини. Це стосується як сіяння,  так і пересаджування, обрізання гілок та пагонів для щеплення й розмноження вегетативним способом.

Не можна у цей період іти за своїми шкідливими звичками – вживати неконтрольовано алкоголь, переїдати і т.ін.

А, загалом, день як день – більше позитиву, більше відкритості на життя, більше хороших справ і все буде добре.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини