Місяць уповні: чого чекати, що можна і чого не можна робити

31 жовтня Місяць вдруге у жовтні досягне свого апогею. Це нетипово для нього. Але раз у 2-3 роки він поводиться саме так – хоче, щоб ми його спостерігали у всій красі тринадцятий раз. На цей випадок нічне небесне світило має окрему назву − «Блакитний Місяць». Чого від нього чекати – читайте далі.

Як стверджують астрономи у назві йдеться не про колір, а про унікальність явища – чотири повні замість традиційних трьох за один астрономічний сезон.

Місяць має сильний вплив на усе живе. Люди давно помітили, що від того, який Місяць залежить їх самопочуття, стан рослин та тварин, морські приливи і відливи.  І тут немає ніякої магії  − у природі все взаємодіє. Але від цього знання не завжди стає легко, бо, зокрема,  повня, має здатність загострювати як позитивні, так і негативні людські якості, емоції, схильності, виявляти і загострювати недуги. Простіше кажучи, у повню − все «на повну».

Що добре робити у повню?

Астрологи радять у цей період не боятися і втілювати найсміливіші свої плани, особливо – творчі. Втім, робити це потрібно наперед обдумавши. Буде зле, якщо ви вночі потелефонуєте давньому товаришу і запропонуєте ділове партнерство – товариш може не зрозуміти.

Вдалим є період для різноманітним брифінгів, прес-конференцій, презентацій, виставок. Заходи пройдуть вдало, надовго запам’ятаються і матимуть позитивний ефект.

Також вдалим вважається період повні для освідчення в коханні. А інтимна близькість з коханою людиною принесе незабутні відчуття і враження.

Добре у повню зрізати квіти, особливо лікарські, бо тоді всі соки найбільше зосереджуються у верхній частині рослини. Також зібрані фрукти і овочі матимуть особливий аромат і смак.

Добре кардинально змінювати імідж, але, якщо тільки ви психологічно до цього готові. Скажімо, пофарбоване у рожевий колір волосся у повню може вас шокувати на другий день.

Що небажано робити у повню?

Абсолютно протипоказано планувати на цей день будь-які оперативні втручання, бо вони можуть супроводжуватися об’ємними кровотечами. Це стосується також різноманітних косметичних процедур, вони можуть закінчитися шрамами.

Усі городники і садоводи знають, що за півтора дні до і після повні не можна без особливої потреби рухати рослини. Це стосується як сіяння,  так і пересаджування, обрізання гілок та пагонів для щеплення й розмноження вегетативним способом.

Не можна у цей період іти за своїми шкідливими звичками – вживати неконтрольовано алкоголь, переїдати і т.ін.

А, загалом, день як день – більше позитиву, більше відкритості на життя, більше хороших справ і все буде добре.

реклама

Поділіться статтею

Бридкі каченята шоу-бізнесу

Бридкі каченята шоу-бізнесу: чия зовнішність не подобається прихильникам – Лобода, Могилевська та інші

Стандарти краси диктують свої ідеали зовнішності й часто зірок критикують за те, що вони не підпадають під ці правила. На щастя, останнім часом тенденції змінюються і стандарти, як такі, зникають і зовсім. Редакція "Сенсації" пригадала зірок, яким найбільше дошкуляли за те, що вони якісь "не такі".
Дан Балан з мамою Людмилою

Мама Дана Балана Людмила засяяла у короткій сукні: обраниця сина Тіна Кароль так схожа на зіркову тещу

63-річна молдовська телеведуча та актриса Людмила Балан регулярно дивує своїх прихильників яскравими луками та привабливою зовнішністю. Жінка підкорила українських телеглядачів рік тому, коли виступила для свого сина на шоу "Голос країни" з народною піснею, яку подарувала Дану Балану та Тіні Кароль.
59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом

(Фото) 59-річний Ігор Кондратюк посвітив торсом та довів, що може піти хоч на Олімпіаду: “Це прорив”

Ігор Кондратюк має неймовірно велику базу прихильників: старші його знають завдяки шоу "Караоке на майдані", а молодому поколінню відомим шоумен став завдяки "Х-Фактору". Цього року ведучому і продюсеру виповнилося 59 років, але він точно знає, що з рахунків його рано списувати.
Настя Каменских

Вагітна Настя Каменських соромиться свого стану: співачка всіляко приховує животик на фотографіях руками

Настя Каменських вже два роки офіційно заміжня за продюсером і колишнім колегою по сцені Олексієм Потапенком, відомим як Потап. Після того, як подружжя розкрило свої відносини, їхні прихильники постійно чекають новин про поповнення у родині, проте зірки відмовляються коментувати цю тему.
Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів

Вагітна Катерина Осадча показала живіт після третіх пологів: Юрій Горбунов хоче стати татом донечки

Не так давно відома українська телеведуча Катерина Осадча дала життя своєму третьому сину Данилу Горбунову. І хоча зіркове подружжя з нетерпінням чекала на дівчинку, появі ще одного спадкоємця було неймовірно раде. Зірка швидко прийшла у форму після пологів, але останнім часом інтригує формами

Популярне

Останні новини