Як підготуватися православному християнинові до Різдва Христова: найголовніше

Різдво Христове на носі і треба взяти себе у руки, щоб свято пройшло саме так, як треба.

З точки зору православного християнина Різдво, безсумнівно, більш важливе свято, ніж Новий рік. Але для того щоб відчувати це, а не тільки розуміти, потрібно відроджувати традиції. Але як ненав’язливо привчати до Різдва дітей?

Різдво Христове – це свято для всіх. Саме від Різдва Христового ми відраховуємо роки і в цьому році ми будемо святкувати в 2021-й раз.

Заохотити дітей

Різдвяний малюнок

Святкові приготування в будинку пов’язані з Новим роком і Різдвом. На Новий рік прийнято ставити і прикрашати ялинку, до цього можна залучати дітей вже з двох-трьох років. А перед Різдвом додати нові іграшки, зроблені своїми руками, і повісити на ялинку.

Найпростіші вироби – це аплікації-розмальовки з паперу: янголята та віфлеємська зірка. А під ялинку можна підставити вертеп. І якщо на Новий рік ми говоримо дітям, що подарунки приносить Дід Мороз, то на Різдво – ангели і святитель Миколай.

Виховувати добре серце

До чудесного свята потрібно починати готуватися під час Різдвяного посту. У цей час діти намагаються не лаятися, робити добрі справи, помічати свої негарні вчинки і виправляти їх. Щовечора під час посту, наприклад, в нашій родині ми читаємо події Старого Завіту, за тиждень до Різдва Христового, тобто відразу після Нового року, починаємо говорити про події Нового Завіту і народження Немовляти Христа, про те, що Він теж чекає від нас подарунки. Найголовніший подарунок від кожного з нас – це наше добре серце і добрі справи.

Усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ваш новий рік буде сповнений щастям та Божою любов’ю!

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.